2733
2734
عنوان

بزرگترین راز زندگیتون.چیه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 10049 بازدید | 106 پست
ما دوست بودین، حدود یکسال بعد از دوستی فهمیدم یکسال طول کشید تا راصی شم دوسالم طول کشید خانوادم را ...

حالا خوبه؟

یادش بخیر اولین بار که خندیدی دلم رفت گفتم زیباتر از این خنده نیست.یادش بخیر چقدر دعوا کردیم چقدر خندیدیم.چقدر مهربدن بودی چقدر بد شدی؟؟چقر اهمیت دادم بهت چقدر بی اهمیت شدم.چقدر گریه کردم چقدر خندیدی...ولی داستان اینطور نمیمونه قراره که باهم باشیم دوسم داشته باشی دیگه نزاری گریه کنم هوامو داشته باشی..خدایا بابت تمام اتفاقی خوبی که افتاده و قراره بیفته شکرت⭐یه صلوات برام میفرستی مهربون؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکیش اینکه با شوهرم ۳سال قبل ازدواج دوست بودم ولی همه فکر کردن کسی‌ معرفیش کرده و سنتی ازدواج کردم

تو خیلی خفنی ها   چه زرنگ  

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟
اینکه شوهرم قبلا ازدواج کرده واز ازدواج قبلش ی بچه داره هیچکدوم از خانواده من نمیدونن و ی رازه بزرگ ...

باریک الله به این میگن راز. همچین دهن پر کن بود.  😆

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
2728
ما دوست بودین، حدود یکسال بعد از دوستی فهمیدم یکسال طول کشید تا راصی شم دوسالم طول کشید خانوادم را ...

شوهرت الان بچشو نمیبینه؟

وقتی شغال و لاشخور مشغول رقص و پایکوبین بدون که شیر مرده💔🇮🇷🇮🇷🇮🇷💔
کارایی ک تو دوران دوستی با سعید کردم 🙈

خخخ چکار کردی ناقلا

یادش بخیر اولین بار که خندیدی دلم رفت گفتم زیباتر از این خنده نیست.یادش بخیر چقدر دعوا کردیم چقدر خندیدیم.چقدر مهربدن بودی چقدر بد شدی؟؟چقر اهمیت دادم بهت چقدر بی اهمیت شدم.چقدر گریه کردم چقدر خندیدی...ولی داستان اینطور نمیمونه قراره که باهم باشیم دوسم داشته باشی دیگه نزاری گریه کنم هوامو داشته باشی..خدایا بابت تمام اتفاقی خوبی که افتاده و قراره بیفته شکرت⭐یه صلوات برام میفرستی مهربون؟؟

هرچي فكر ميكنم رازي ندارم

اصلا نميتونم چيزيو پنهان كنم

ديروز يواشكي برا دخترم لباس خريدم فقط تونستم٢٤ساعت طاقت بيارم ب شوهرم نكم

اخه لباس زياد خريدم الان نميذاره از ده متري فروشگاها رد شم

....‌
2738
هرچي فكر ميكنم رازي ندارم اصلا نميتونم چيزيو پنهان كنم ديروز يواشكي برا دخترم لباس خريدم فقط تو ...

راس میگن زنا نمیتونن زیاد طاقت بیارنا

هرچي فكر ميكنم رازي ندارم اصلا نميتونم چيزيو پنهان كنم ديروز يواشكي برا دخترم لباس خريدم فقط تو ...

خیلی جالب بود این رازت😂😂😂

عششششق یعنی وقتی که.....بیقرارت مییییشم💖💖
2706