2703
2553
عنوان

کیا واکسن کزاز زدن درد داشتن

1540 بازدید | 14 پست

دستمو نمیتونم تکون بدم مبخام برم حموم چجوری موهاموبشورم😐خیلی درد میکنه ،چیکارکنیم برای کم شدن دردش

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍

كمپرس گرم احتمالن خوبه. تا يه هفته اي درد داره.

"هلیا! احساس رقابت، احساس حقارت است. بگذار که هزار تیرانداز به روی یک پرنده تیر بیندازند. من از آنکه دو انگشت بر او باشد، انگشت بر می‌دارم. بگذار آنچه از دست رفتنی‌ست از دست برود".     نادر ابراهيمي

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
خجالت بکش چه طور می خوای زایمان کنی

😑😑😑😑

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍
2714
عزیزم من تو اقدامم زدن واکسن مشکلی نداره؟

ن قبل اقدام باید حتما کزاز بزنی ولی مطمن باش حامله نیسی

😲یعنی دیگه من کلا بیخیال شم و نزنم

دل بخواه نیس ک بزنی یان

فقط موقه ای  ک میزنی نفس عمیق بکش عضله هاتو شل کن

ن قبل اقدام باید حتما کزاز بزنی ولی مطمن باش حامله نیسی

کزاز هر 10سال یکباره ربطی به اقدام نداره من موقع عروسی زدم 3سال دیگه دوباره باید بزنم

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
کزاز هر 10سال یکباره ربطی به اقدام نداره من موقع عروسی زدم 3سال دیگه دوباره باید بزنم

میدونم ده سال یکباره،اخه دوست عزیزمون گفت میخام بزنم تک اقدامم گفتم اگه بخای بزنی قبل بارداری بزن

میدونم ده سال یکباره،اخه دوست عزیزمون گفت میخام بزنم تک اقدامم گفتم اگه بخای بزنی قبل بارداری بزن

من دیروز  زدم   خیلی درد داره  الان   فردام کلی مهمون دارم خونه تمیز کردم با این وضع دستم

هرچی حاجت دله تموم میشه هرچی که خدا بخادهمون میشه
2706