2733
2739
عنوان

یعنی من لایق مادرشدن نبودم 😢😢

1403 بازدید | 159 پست

امروز رفتم ازمایش دادم ج منفی بود 9روز از اقدامم میگذره دکتر گفت ازمایش 1هفته بعد نشون میده ولی بازم دوشنبه بیا آزمایش بده شاید بتا بیاد بالا😭😭😭😭

نی نی قشنگم 👶 به خونت خوش اومدی😍 👈 👫 👈 👩‍❤️‍👨 👈 💏 👈 👪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی امکانش هست دوشنبه مثبت بشه کسی مثل من بوده؟ 

اگه از موعد پریودت گزشته برو آزمایش

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
2731
چند وقته اقدامی ؟ اینی که میگید مثلا یه هفته از اقدامتون میگذره رو من نمیفهمم یعنی چی یعنی همون یه ...

ماه اول بود یعنی 4بار رابطه بدون پیشگیری داشتیم دوشنبه هفته قبل

2738
9 روز بعد اقدام رفتی ازمایش واسه چی؟! ای بابا ول کن چند ماه اقدامی مگه؟ صبر کن پریودی عقب بیفته ب ...

ماه اوله خیلی علائم داشتم ولی خیلی دلم شکست😢

ن هنوز موعدم نیومده

پس اصلا آزمایش و بی بی چک بی فایده س الان.فقط باعث میشه استرس بگیری.به امیدخدا وقتی پریودنشدی چند روز بعدش بی بی چک بزن اگه مثبت شد ان شالله اون موقع آزمایش بده.

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
ماه اول بود یعنی 4بار رابطه بدون پیشگیری داشتیم دوشنبه هفته قبل

دوست عزیز

توصیه مهم

فرض کن (خیلی اینطوری هستن) در بهترین حالت و بدون مشکل حداقل 7 8 ماه طول میکشه تا باردار بشی!

اصلا هرماه بهش فکر نکن

بعد اگه یه بار پریودی عقب افتاد بی بی چک بزن

بعد ازمایش

اخه ماه اول....لیاقت مادرشدن ؟

مردم چندین سال منتظر بچه هستن چقدر هولی صبر کن

2706