2726
عنوان

مهاجرت ب شهر یزد خوبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 25426 بازدید | 281 پست
برام مهمه عادت ندارم خیلی بسته لباس بپوشم😁

مطمئن باش اونجا هم میتونی جلوباز بپوشی همه جای ایران یکیه فکر نکنم گیر بدن .اونجاهایی که گیر میدن هم شاید یه منطقه های خاصی هستن.تو میتونی بری منطقه ی جلوباز پوشا😃😂نه چادریا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه نظرات منفیه😁

من شش سال یزد بودم مردمش ظاهرا خشک به نظر می‌رسن اما در واقع با خدا هستن هرجایی خوب و بد هست دیگه . شهرشم خیلی خداروشکر امن و آرومه نسبت به بقیه شهرا . جهان شهرم شده خیلی هم شهر باکلاسیه😃 جاهای دیدنی زیاددددد داره . هواش البته  گرمه

در کل اگه نظر منو بخوای میگم هرجا آقاتون هست همراش برو

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو
من باهمه برخورد نداشتم.بله اونایی ک داشتم.فقط تو همکلاسیام ی دختر بود ک بلوارجمهوری زندگی میکرد اون ...

پس خودتون قبول دارین که همه اینجوری نیستن خیلی کم پیدا میشه اینجور ادم هایی که هر شهر دیگه ای هم بری هستن 

شمایی که داری امضامو میخونی😎بله با شمام              امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😘
2728
من درهرحال میپوشم،نمیتونم بخاطر بقیه تیپمو عوض کنم،فقط میخواستم بدونم چ وجهه ای بینشون داره

بپوش عزیزم بپوش...

من به عنوان یه خانم یزدی میگم بپوش...من خودمم میپوشم کسی هم چیزی نگفته...

هر که هم چیزی گفت بزن تو دهنش.

دوست عزیز اینجوری که اینا میگن یزد بد نیست  من خیلی تعجب میکنم این چیزها رو میشنوم.

خب کسایی ک اهل شهرهای بزرگ و شلوغن شهرهای کوچیکتر براشون خیلی جالب نیس

منم اهل کلانشهر نیستم،شهرمون همون حدودا یزده جمعیتش،اما خیلی شهر زنده ایه

گرمه فقط.من کلا هر جا شوهرم باشه میرم حتی رو قله قاف  تو ی چادر

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا
گلم اینجوری که شما تعریف کردی منم که خودم یزدم احساس کردم شما تو زندان گوانتانامو بودی!! نمیدونم وا ...

گلم منم پوششم بد نبود عادی و معمولی مانتو داشتم.این حرف من نیس نظر سنجی کردیم توخوابگا دختراهمشون نظرشون نسبت ب یزد این بود.حالا بعضیا میگفتن ک بعضی پسرای یزدی نسبت ب دخترای دانشجو ک مال شهرای دیگ هسن اینجورین.نمیدونم راست میگفتن یا نه

اونی ک خوشبختت میکنه،همونیه ک هرروز صبح توآینه نگاش میکنی و براش مسواک میزنی🎈
برام مهمه عادت ندارم خیلی بسته لباس بپوشم😁

خیالت راحت ازین نظر😉 البته من خودم چادری ام . ولی خیالت راحت😁

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو
جاهای تفریحی و پاساژ خیلی کم داره مردمش خیلی سخت با آدم صمیمی میشن شهر دیر باز میشه از بس گرمه زودم ...

مرداش افتضاح هیییییزن!!!

آبش و همین طور هواش خیلی بد

پوست رو داغون میکنه

من دو تا خواهرام اونجا دانشجو بودن

همکلاسی یزدی هم خودم داشتم تو مقطع ارشد ، اخلاقش جالب نبود

اصلا بحث يزد و تهران و كاشان نيست

حرف سر شرايط زندگيه كه فعلا برات اينجوري شده شوهرتو تنها نذار حتما همراهش برو

شهر يزد برا خيلي ها دلگيره چون اكثرا برا درمان اونجا رفتن بهترين دكترها رو داره 

بهترين مدارس رو داره

كلي اثار ديدني داره كه حداقل سال اول سرت گرم ميشه

شرايط شهري خوبي هم داره من يزدي نيستم ولي ديد مثبتي داشته باش انشالله كه روزاي خوبي اونجا داشته باشي

پس خودتون قبول دارین که همه اینجوری نیستن خیلی کم پیدا میشه اینجور ادم هایی که هر شهر دیگه ای هم بری ...

همه جامزاحم هست.من اصفهانیم باهمون پوششی ک تو یزد بودم تو اصفهانم هسم.البته جزمانتو جلو باز اونجا جرئت پوشیدنشو نداشتم.ولی قسم میخورم ی پسر هم نبوده ک بهم تیکه بندازه.شاید بخاطر اینه ک شهریزد اکثرشون مذهبین واسه مرداشون زیاد جانیفتاده بود

اونی ک خوشبختت میکنه،همونیه ک هرروز صبح توآینه نگاش میکنی و براش مسواک میزنی🎈
2706