2726

عالی

من بودم خودم هم میرفتم مدارسش هم برای بچه ها خوب

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من یه بار بیشتر نرفتم ولی شهرشو دوس نداشتم خیلی سوت وکور بود نه شب همه جا رسما تعطیل بود دیگه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

حتما باهاش برو . من که خیلی تعریفشو شنیدم. همه جا خوب و بد داره. 

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا

جاهای تفریحی و پاساژ خیلی کم داره مردمش خیلی سخت با آدم صمیمی میشن شهر دیر باز میشه از بس گرمه زودم تعطیل میشه گرما که دیگه نگم هلاک میشی محیط بسته است میگن دارالعباده ست ولی بعضی مردا واقعا هیزن من خیلی سرسنگینم دوستام همه چادری اما وقتی بیرون میرفتیم پشیمون میشدیم

2706