2726

برام خیلی جالبه چطوری بعضی ادما اینقد شم اقتصادی قوی دارن اون وقت بعضی ها هم هشتشون همیشه گرو نه شونه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

این شانس لامصبه

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

هشت گروه نه ها یا از اونان که تن به کار نمیدن یا اشتباه فک میکنن. وگرنه کسی زرنگ باشه یه زندگی معمولی میتونه داشته باشه. من به این نتیجه رسیدم هر کس دقیقن تو همون جایگاهی که لایقشه اگه غیر از این فکر میکنه باید در عمل لیاقتشو ثابت کنه

عزیزم هر کسی یه روزی داره  به قول شما توی بیابون هم که باشی خدا روزیتو زیاد قرار بده پولدار می ...

روزی جای خود .جسارت نباشه ولی این حرفا که روزی دست خداست اگه کمه خدا خواسته کم باشه اگه زیاد باشه خدا خواسته زیاد باشه بنظر من انسان اگه بخواد میتونه هر چیزی رو بدست بیاره وگرنه اونایی که پول کمی دارن این حرف رو فقط برای توجیه تنبلی خودشون بکار میبرن .لدفا یه سرچ در مورد وارن بافت تو نت کنید

تو بیابون ولشونم کنی به پدر حمایت کننده دارن ک قشنگ ساپورتشون میکنه

اونا مدلشون فرق داره به اونا میگن خوش شانس😜

اما اونیکه شم اقتصادیش خوبه و زحمت میکشه و بدون حمایت مالی یا ارثیه خودشو بالا میکشه واقعا نوش جونش باشه

تو بیابون ولشونم کنی به پدر حمایت کننده دارن ک قشنگ ساپورتشون میکنه

اره ؛؛  من یه فامیل دارم با اینکه معلولیت داشت بامغازه ی کوچک مصالح فروشی اجاره ای اماحمایت پدرش تیلییاردر شده ظرف مدت کمتر از دو دهه

روزی جای خود .جسارت نباشه ولی این حرفا که روزی دست خداست اگه کمه خدا خواسته کم باشه اگه زیاد باشه خد ...

خب این حرف با اون حرف خدا منافاتی نداره

روزی به تلاش و پشتکار و فکر یه نفر بستگی داره 

خدا هم گفته اندازه تلاشت روزی میدم

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
2706