2410
2553
عنوان

در زایمان طبیعی درد اصلی کجای بدنه؟

1528 بازدید | 126 پست

درد واژن؟ درد شکم یا همون دردهای پریودی شدید؟ درد لگن؟ 

دوستای گلم لطفا در مورد کمک ها و سوالاتی که میپرسم خدا رو در نظر بگیرید و بعد بهم جواب بدید... برام مهمه که راهی که جلوی پام میزارید رضایت خدارو در پی داشته باشه... ممنونم❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

واییی ن خداااا من نوموخام من غلط بکنم بگم بچه میخوام شوهر میخوام کوفت زهرمار میخام ابنجوری ک شما گفتین ک من کلا بیزار شدم ا هرچی زندگیه ک اخه

گرگ همیشه گرگ می زاید گوسفند همیشه گوسفند...تنها انسان است که گاهی گرگ میزاید گاهی گوسفند

همه موارد از درد بی تابی من وقتی برای زایمان رو تخت بودم حتی توانایی اینکه پامو از تخت آویزون کنم نداشتم حتی سعی کردم خودمو از تخت پرت کنم پایین اما این قدرتم نداشتم اینقدر درد شدید بود ماماهم کلا کاری باهات نداره من بیمارستان نیمه خصوصی هم بودم تازه

دلم گرفته ای دوست ، هوای گریه بامن ، گر از قفس گریزم ، کجا روم کجا مننننننن😔😔😔
2714
همه موارد😐

😰

دوستای گلم لطفا در مورد کمک ها و سوالاتی که میپرسم خدا رو در نظر بگیرید و بعد بهم جواب بدید... برام مهمه که راهی که جلوی پام میزارید رضایت خدارو در پی داشته باشه... ممنونم❤
کل بدن مخصوصا پهلوها ،کمر ،انگاری استخونای ستون فقرات دارن از هم باز میشن

درد واژن چطور؟ اونم هست؟

گزینه الف صحیح است😐

درد واژن؟😭

واییی ن خداااا من نوموخام من غلط بکنم بگم بچه میخوام شوهر میخوام کوفت زهرمار میخام ابنجوری ک شما گفت ...

نترس عزیزم منم خیلی ترسوام ولی فکر میکنم بتونم از پسش بر بیام. فقط میخوام اطلاعاتمو زیاد کنم

درد واژن؟😭

دردش انقدر زیاده که نمیفهمی کجات بیشتر درد میکنه کلا از نیم تنه به پایین در حد انفجار و بیهوشی درد میکنه ولی بلافاصله بعد از زایمان انگار که یهو دو شاخه رو از برق بکشن درد ساکت میشه و شرینی های بعدش💕💕💕💕💕💕😘😘😘😘😘😘

نترس عزیزم منم خیلی ترسوام ولی فکر میکنم بتونم از پسش بر بیام. فقط میخوام اطلاعاتمو زیاد کنم

عزیزم انشالله به سلامتی وراحتی نی نی خوشکلتو بغل کنی من دو تو زایمان داشتم اولی طبیعی و دومی سزارین خوبی ها بدیهای هر دوتاشون رو برات میگم خودت انتخاب کن 

عزیزم انشالله به سلامتی وراحتی نی نی خوشکلتو بغل کنی من دو تو زایمان داشتم اولی طبیعی و دومی سزارین ...

ممنون لطف میکنی توضیح بدی عزیزم

من دیروز رفته بودم بیمارستانی که‌میخوام زایمان کنم صدای جیغ یکیو شنیدم خیلی ترسیدم. بعد چند دقیقه ساکت شد گفتن بهش مسکن زدن

2706