1265
1273
عنوان

در زایمان طبیعی درد اصلی کجای بدنه؟

737 بازدید | 126 پست

درد واژن؟ درد شکم یا همون دردهای پریودی شدید؟ درد لگن؟ 

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گلم لطفا در مورد کمک ها و سوالاتی که میپرسم خدا رو در نظر بگیرید و بعد بهم جواب بدید... برام مهمه که راهی که جلوی پام میزارید رضایت خدارو در پی داشته باشه... ممنونم❤

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1291

همه موارد از درد بی تابی من وقتی برای زایمان رو تخت بودم حتی توانایی اینکه پامو از تخت آویزون کنم نداشتم حتی سعی کردم خودمو از تخت پرت کنم پایین اما این قدرتم نداشتم اینقدر درد شدید بود ماماهم کلا کاری باهات نداره من بیمارستان نیمه خصوصی هم بودم تازه

خداوندا مرا آن ده که مرا آن به ، در دنیا مرا یاد تو بس ، و در عقبی مرا دیدار تو بس
همه موارد😐

😰

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گلم لطفا در مورد کمک ها و سوالاتی که میپرسم خدا رو در نظر بگیرید و بعد بهم جواب بدید... برام مهمه که راهی که جلوی پام میزارید رضایت خدارو در پی داشته باشه... ممنونم❤
کل بدن مخصوصا پهلوها ،کمر ،انگاری استخونای ستون فقرات دارن از هم باز میشن

درد واژن چطور؟ اونم هست؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1323
گزینه الف صحیح است😐

درد واژن؟😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واییی ن خداااا من نوموخام من غلط بکنم بگم بچه میخوام شوهر میخوام کوفت زهرمار میخام ابنجوری ک شما گفت ...

نترس عزیزم منم خیلی ترسوام ولی فکر میکنم بتونم از پسش بر بیام. فقط میخوام اطلاعاتمو زیاد کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درد واژن؟😭

دردش انقدر زیاده که نمیفهمی کجات بیشتر درد میکنه کلا از نیم تنه به پایین در حد انفجار و بیهوشی درد میکنه ولی بلافاصله بعد از زایمان انگار که یهو دو شاخه رو از برق بکشن درد ساکت میشه و شرینی های بعدش💕💕💕💕💕💕😘😘😘😘😘😘

نترس عزیزم منم خیلی ترسوام ولی فکر میکنم بتونم از پسش بر بیام. فقط میخوام اطلاعاتمو زیاد کنم

عزیزم انشالله به سلامتی وراحتی نی نی خوشکلتو بغل کنی من دو تو زایمان داشتم اولی طبیعی و دومی سزارین خوبی ها بدیهای هر دوتاشون رو برات میگم خودت انتخاب کن 

عزیزم انشالله به سلامتی وراحتی نی نی خوشکلتو بغل کنی من دو تو زایمان داشتم اولی طبیعی و دومی سزارین ...

ممنون لطف میکنی توضیح بدی عزیزم

من دیروز رفته بودم بیمارستانی که‌میخوام زایمان کنم صدای جیغ یکیو شنیدم خیلی ترسیدم. بعد چند دقیقه ساکت شد گفتن بهش مسکن زدن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1288
دردش انقدر زیاده که نمیفهمی کجات بیشتر درد میکنه کلا از نیم تنه به پایین در حد انفجار و بیهوشی درد م ...

اون دردایی که میگی در حد انفجاره میخوام بدونم چقدر طول میکشه؟ و ما بینش قطع‌و وصل هم میشه؟ درسته؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

وای اره منم از ازدواجم بخاطر همین موضوع پشیمون شدم😐همه درد ها رو می تونم تحمل کنم ولی درد واژن برام غیر قابل تحمل هست از بخیه بعد زایمان بیشتر از خود زایمان می ترسم بخدا یه موضوع گشادی هم که جای خودش😒😢😭😭😭

عاشق دوقلو داشتنم با همه سختی هاش😊😊😊اگه خواستین یه صلوات برام بفرستین تا به حاجتم برسم انشالله همتون حاجت روا بشین😍😍😍بچه ها هی نگین نامزد هستی بعد دوقلو میخوای😩😩من واسه دو سال بعد عروسی میگم😁😁قطره قطره صلوات جمع شود وانگهی حاجت براورده شود😁😁
1280