2726

از مدرسه پرسیدم گفت باهاتون تماس میگیرم 

شما اطلاعی ندارین سامانه سنجش کی هس

هر وقت تایپک میزنم معنی اسم دخترمو میپرسن محیصا یعنی برگزیده. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مگه تو پیش دبستانی نبردیش سنجش ؟ جلوی سنجش باز شده منتهی وقت باید بگیرن . بعد یه کاغذی مدرسه بهتون م ...

سنجش که واسه کلاس اوله گلم

سلام نه خود مدرسه در سامانه بهزیستی ثبت نام میکنه بعد سامانه با توجه به ادرس تاریخ و محل رو میفرسته نیمه دوم مرداده برای این که ازدحام نشه اینجوری کردن که هر روز و ساعتی یه تعداد خاص اونجا باشن که خیلی هم خوبه . ما که خیلی راضی بودیم . واکسنش رو ببرید بزنه اون کاری به سنجش نداره و دستی بزنید که نمینویسه چون یکی دو روز دستش درد داره

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
سنجش که واسه کلاس اوله گلم

نه عزیزم واسه پیش دبستانی هایی که تحت نظر آموزش پرورش هستن سنجش فعاله . و بچه ای که قبول بشه دیگه نیاز نیس کلاس اول بره سنجش . ما پیش دبستانی داریم سالانه کلی بچه میفرستیم واسه سنجش 

هیچ  
سلام نه خود مدرسه در سامانه بهزیستی ثبت نام میکنه بعد سامانه با توجه به ادرس تاریخ و محل رو میفرسته ...

الان من باید ثبت نام کنم یا مدرسه 

میخام برم مسافرت میگم یه وقت دیر نشه

نه عزیزم واسه پیش دبستانی هایی که تحت نظر آموزش پرورش هستن سنجش فعاله . و بچه ای که قبول بشه دیگه نی ...

پسر من پیش غیر انتفاعی رفته سنجش نداشتن

واي اينا چيه ميگيد خدابه دخترمن رحم كن بااين مامان خنگش اصلانميدونم اينايي كه ميگيدچيه امسال تازه ميره پيش

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
الان من باید ثبت نام کنم یا مدرسه  میخام برم مسافرت میگم یه وقت دیر نشه

باید برید مدرسه هزینه سنجش رو بهشون بدید با شناسنامه و کارت بهداشت و همه چیز اونا خودشون ثبت نامش میکنن در سامانه بهزیستی بعد تاریخشو بهتون خبر میدن که معمولا مرداد ماه هست 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
واي اينا چيه ميگيد خدابه دخترمن رحم كن بااين مامان خنگش اصلانميدونم اينايي كه ميگيدچيه امسال تازه مي ...

نگران نباش اگه لازم شد بهت میگن . 

پیش ۲ : نیمه دوم ۹۲ ، نیمه اول ۹۳  اینا باید برن 

هیچ  
2706