2733
2734
عنوان

بفرمایین بستنی تسنیم ساز+عکس😃🤗

2364 بازدید | 10 پست

من زیاد خوش سلیقه نیستماااااا...همین اول گفتم که گفته باشم

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب از خود بستنی عکس میگرفتی رویت بشه نه از تزیینش😁

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
فک نکردی الان اگه یکی باردار باشه چی هوسش کنه😈😈😈😈 .. ارزوم این بود یه بار ...

ببخشید😶😐 ممنون😍😃😘

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
خب از خود بستنی عکس میگرفتی رویت بشه نه از تزیینش😁

تو عکس دیده نمیشه خودش😂

2738
از صرافت شوهر افتادی؟😁 نوش جان😋

گفتم بذار یکم خوش باشم....الانم که نیست...حتی صبحم منو نرسوند دانشگاه...الانم نیومد دنبالم.‌‌‌ههههععی😖😥

گفتم بذار یکم خوش باشم....الانم که نیست...حتی صبحم منو نرسوند دانشگاه...الانم نیومد دنبالم.‌‌‌ههههعع ...

واسه اون روانی کوفتم درست نکن

تسنیم از دیشب تو فکرتم 

خیلی مظلومی

مظلدم بودن خوب نیست

این عقیده دروغه که خدا جوابشونو میده

دخالتهای بی ادبانه پدرشوهرت را اجازه نده ... توپو بنداز تو زمین خودت ... بگو فکرنمیکنید زشته راجع به اینچیزا با پسرتون حرف میزنید؟

به خواهرشم همینطور

خدا گفته هرجا جواب دادی دادی، ندادی من زبون بهت داده بودم

هیچکس بخاطر مظلومی بهت مدال نمیده

عکس العمل باید متناسب با عمل باشه

فکرکردی اون شوهرروانیت خواهرشوهرتو دوس داره؟ نخیر میخواد برای ازار تو استفاده کنه ازش

با اونم سنگین و سرد باش و تذکر بده شوخی مثبت هیجده کرد با شوهرت

چرا رفتی برای عروسی خواهرشوهر تاج گل خریدی؟ حس میکنم میخوای خیلی خوب و خانوم و بحخشنده به نظر برسی 

این عقیده اشتباهه

تو مگه با شوهرت نبودی نیازی نبوده جدا تاج گل ببری 

فقط بااینکارت پرروشون کردی

مرکز مشاوره روانشناسی: تهران_ ابتدای خیابان سهروردی جنوبی_ حسام زاده غربی_مرکز مشاوره بهزیستی🌷