2733
2734
عنوان

طرز تهیه فلافل ترد و خوشمزه

4472 بازدید | 42 پست

بچه ها برای شام میخوام برای اولین بار فلافل درست کنم کی میدونه چطوری میتونم فلافل ترد و خوبی دربیارم؟

زندگی هرگز نمیتواند کامل باشد اما همیشه میتواند زیبا باشد  
من درست کردم ی بار ی عالمهههه گذاشتم فریزر همین چند روز پیش تموم شد😢

خودت درست کنی به صرفه اس یا بخری؟

خدایا شکرت خودت مراقب همه چیز باش بارالها من که از دستم جز دعا کاری بر نمیاد.دوستت دارم خدا جونم هیچ کس رو ناامید نکن بارالها

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درست کنی خیلی ب صرفس درضمن من اصلا از این بیرونیا بسته بندی خوشم نمیاد فلافل دست ساز ی مزه ی دیگه میده

دخترمون فرشته ی خونمونه😍تیکر تولد یکسالگی عشق مامان❤
2731

نخود ۲۴ ساعت خیس میکنم دوبار چرخ میکنم با ی پیاز بزرگ و چند حبه سیر

ادویه کاری میریزم زیاد 

فلفل سیاه و نمک و زردچوبه

بعد ی کوچولو اب میریزم برا ترد شدنش

گاهی بکینگ پودرم میزنم

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
درست کنی خیلی ب صرفس درضمن من اصلا از این بیرونیا بسته بندی خوشم نمیاد فلافل دست ساز ی مزه ی دیگه می ...

من از بیرون دو بسته بزرگ خریدم یه شبه تموم شد میگم هر بسته هفده تومن میگم اگه به صرفه اس خودم درست کنم زیاد بشه 

خدایا شکرت خودت مراقب همه چیز باش بارالها من که از دستم جز دعا کاری بر نمیاد.دوستت دارم خدا جونم هیچ کس رو ناامید نکن بارالها
نخود ۲۴ ساعت خیس میکنم دوبار چرخ میکنم با ی پیاز بزرگ و چند حبه سیر ادویه کاری میریزم زیاد  ف ...

ارد نخوچی نمیخواد؟سیب زمینی چی؟

وای خدا جمعه درست کردم ببخشیدمسموم شده دیگ فک نکنم حالاحالاها بخورم😫😂

نیلوفر و باران در تو بود خنجر و فریادی در من،فواره و رؤیا در تو بود تالاب و سیاهی در من، در گذرگاهت سرودی دگر گونه آغاز كردم...
2738
من از بیرون دو بسته بزرگ خریدم یه شبه تموم شد میگم هر بسته هفده تومن میگم اگه به صرفه اس خودم درست ک ...

اره بصرفه تره حتما

دخترمون فرشته ی خونمونه😍تیکر تولد یکسالگی عشق مامان❤

اصلا مال بیرون خوشمزه نیس من یبار خریدم کپک زده بود دیگه بدم اومد  

اصلا مال بیرون خوشمزه نیس من یبار خریدم کپک زده بود دیگه بدم اومد    

نه من از جای مطمئن خریدم خدای خیلی هم خوشمزه است ولی کمه زود تموم میشه 

من از بیرون دو بسته بزرگ خریدم یه شبه تموم شد میگم هر بسته هفده تومن میگم اگه به صرفه اس خودم درست ک ...

اصلا از بیرون نخر هم گرونه هم انگار کهنه است

من یه بار از بیرون خریدم دیگه فقط خودم درست میکنم.

از دست وزبان که برآید        کز عهده شکرش بدر آید                       ❤خدایا شکرت❤

دو پیمانه نخود رو دو روز خیس میکنم مدام آبشو باید عوض کرد دو بار چرخ میکنم با پیاز متوسط ریز شده دو حبه سیر له شده یه قاشق رب یه قاشق آرد نصف لیوان آب یه قاشق مرباخوری بکینگ پودر نمک ادویه کاری و فوت کوزه گری فلافل پودر انبه هست

2706