2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با معاینه

فقط اگه خوب نشدی یه وقت فریز نکنی که خیلی بده نازایی میاره با دارو کنترلش کن

از دست وزبان که برآید        کز عهده شکرش بدر آید                       ❤خدایا شکرت❤
2728
با معاینه فقط اگه خوب نشدی یه وقت فریز نکنی که خیلی بده نازایی میاره با دارو کنترلش کن

واقعا

من فریز کردم

این ماه میخوام اقدام کنم😞

چرا دکتر هیچی بهم نگفت

میشه یه صلوات از ته‌ته قلبت واسه درست شدن شغل همسرم بفرستی. ممنون دوست عزیزم😘😘😘😘😍😍😍😍
با معاینه فقط اگه خوب نشدی یه وقت فریز نکنی که خیلی بده نازایی میاره با دارو کنترلش کن

واقعا؟چرا پس پیشنهاد فریز میدن به ملت🤨مرسی که بهم گفتی،دارو داد استفاده کردم ولی نمیدونم خوب شدم یا نه

🧿
2738
واقعا من فریز کردم این ماه میخوام اقدام کنم😞 چرا دکتر هیچی بهم نگفت

ببین من خیلی راجع به فریز کردن خوندم که خیلی ها گفته بودن تو بچه دار شدن براشون مشکل ایجاد کرده واگه با دارو حل میشه نکنید بهتره

بودن کسایی که گفتن براشون هیچ مشکلی ایجاد نشده

اون موقع دکتر هم برای من فریزو پیشنهاد کرد که من قبول نکردم دکتر من هم نگفت ضرر داره ولی من ترسیدم

پس نگران نباش انشاءالله مشکلی پیش نمیاد وسریع باردار میشی😍😍

از دست وزبان که برآید        کز عهده شکرش بدر آید                       ❤خدایا شکرت❤
واقعا؟چرا پس پیشنهاد فریز میدن به ملت🤨مرسی که بهم گفتی،دارو داد استفاده کردم ولی نمیدونم خوب شدم یا ...

آره از فریز خیلی بد میگن

مال منم زخم بود ولی با یه هفته استفاده از دارو حل شد.

2706