2733
2734
عنوان

آهن پرستی

| مشاهده متن کامل بحث + 560 بازدید | 47 پست
پراید 88 دو نفری یه ماشین داریم. یه مدت انقدر عاشق ماشین بودم تهران برای نمایشگاهها هم میومدم . یه ر ...

منم گفتم بزور ی پراید خریدیم 

بردیم دادیم ی 206 خریدیم بقیشو چک دادیم 

چکا رو سریع پاس کردیم 

شوهرم هفتاد میلیون وام برداشت 

چهل میلیون طلا فروختم و بقیه اش رو چک دادیم ی توسان خریدیم 140 میلیون از ماه بعدش ماشین گرون شد 

به همین راحتی بدون ارث

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پراید 88 دو نفری یه ماشین داریم. یه مدت انقدر عاشق ماشین بودم تهران برای نمایشگاهها هم میومدم . یه ر ...

حرفا درسته عزیزم . منم از دیدن ماشین های مدل بالا لذت میبرم .واقعا زیبایی حسرت نداره .من حتی زمان ک خودم پراید سوار بودم از دیدن ماشین های مدل بالا حسرت نمیخوردم .لذت میبردم الانم ک خودم خدارو شکر ی ماشین خوب دارم بازم از دیدن مدل بالاتر ش لذت میبرم . 

💑
2731
نه گلم شوهرم برام خرید . خودش هم یه آزارا سفید 2015 داره 

منم میخوام توسانو بدم ی باغ ویلا شهریار بخرم 

و واسه شوهرم ی دنا بخریم 

بعد چند سال بعد دنا رو عوض کنیم 

البته شوهرم میگه شاید نتونم سواری برونم 

چون 206 رو نمیتونه برونه 

البته خودمم کار میکنم ولی خوب درآمدم زیاد نیست ک بتونم ازین چیزا بخرم.  معلم زبان هستم .البته خ ...

بازم خوبه 

حداقل به بچت انگلیسی یاد میدی 

ولی ماشین خیلی تاثیر داره 

متاسفانه مردم عقلشون به چششونه 

2738
منم میخوام توسانو بدم ی باغ ویلا شهریار بخرم  و واسه شوهرم ی دنا بخریم  بعد چند سال بعد ...

درست میگه کسی ک شاسی نشسته اصلا دیگه براش خیلی عداب اوره سواری بشینه. اینو من دیروز تجربه کردم😂😂 کلید رو جا گذاشته بودم مجبور شدم پراید دوستم رو سوار شم اصلا انگار تازه گواهی نامه گرفته باشم نمیتوستم راه برم همه از خنده مرده بودن.  😂😂😂

💑
درست میگه کسی ک شاسی نشسته اصلا دیگه براش خیلی عداب اوره سواری بشینه. اینو من دیروز تجربه کردم😂😂 ک ...

اونم میگه نمیتونم 

اصلا ماشین کلاج و دنده داشته باشه نمیتونه بره 

میگه احساس میکنم چسبیدم کف خیابون دارم سور میخورم 

تو رفتار مردم نسبت بهت  من که اینطور حس میکنم حتی نگاهها برخوردا هم عوض میشه روت ی حساب دیگه م ...

اینک گفتی بیشتر در مورد کار شوهرم صدق میکنه .کار من زیاد اینطور نیست بیشتر شاگرد ها تسلط استاد رو زبان براشون مهمه . البته خوب از وقتی ماشینم رو عوض کردم بیشتر از اطرافیانم حسادت دیدم تا احترام البته متاسفانه . 

💑
اونم میگه نمیتونم  اصلا ماشین کلاج و دنده داشته باشه نمیتونه بره  میگه احساس میکنم چسبید ...

😅😅😅😅 راست میگه بنده خدا . بهت توصیه میکنم اگر قصد نداری ماشین شاسی بگیری هرگز پشت فرمون ماشین اون نشین برات خیلی خیلی خیلی مسخره میشه ماشین خودت . اخه امکانات هیوندای کجا امکانات 206 کجا ...بیشتر در کنار هم شبیه شوخی هستند😂😂

💑
اینک گفتی بیشتر در مورد کار شوهرم صدق میکنه .کار من زیاد اینطور نیست بیشتر شاگرد ها تسلط استاد رو زب ...

نه ما قبلا اوضاع مالیمون مساعد نبود پدر مادر شوهرم زیاد بها نمیدادن و حتی یک میلیون چکم بهمون نمیداد پدر شوهر م 

مادر خودم ته استکان ابلیمو ورداشتم از یخچالش از دستم گرفت 

و اتفاقای دیگه 

الان بیا ببین چکارا که نمیکنن 

ماه پیش 67 میلیون وام برداشتیم از بانک پدرشوهرم بدون چون و چرا اومد ضامن شد 97 میلیون چک ضمانت واسمون گذاشت 

مامانم میگف منم میام ضامن میشم 

بریم کسر حقوق بگیریم واسم بیام بانک 

منظورم اینه 

ما تغییر نکردیم شوهرم قبلا خیلی خوش حسابتر از الان بود خیلی باورت نمیشه همه هم میدونستن ولی کمک نمیکردن 

2706