2410
2553
چرا فامیلای مادرت رو دعوت نکردی؟ من جشن سیسمونی نگرفتم برا چیدن سیسمونیمم خواهرم نیومد دعوت کردم کل ...

چون که باردار شدم تا الان که هفت ماهمه هیچکدوماشون یه زنگ نزدن احوالمو بپرسن یا تبریک بگن...ولی همه فامیلای بابام بهم زنگ زدن اومدن خونم بهم سر زدن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا فامیلای مادرت رو دعوت نکردی؟ من جشن سیسمونی نگرفتم برا چیدن سیسمونیمم خواهرم نیومد دعوت کردم کل ...

جشن جهیزیه که گرفته بودم دعوتشون کردم هیچکدوم نیومدن حتی زنگ هم نزدن بگن نمیایم و یا معذرت خواهی کنن که نتونستن بیان...مامانم از مکه اومده بود دعوت کردیم یکی اومد یکی نیومد اونایی هم که اومدن از جاشون تکون نخوردن حتی یه لیوان آب بریزن برای خودشون، همه کارای مراسم رو خانواده پدرم کمک کردن 

خب همینو به مادرت میگفتی

گفتم میگه تو به اونا چیکار داری؟ گفتم تو به همه بچه هاشون حتی اونیکه خارج از کشوره پیام میدی احوالپرسی میکنی ...یعنی من اینقدر بی ارزشم ؟ شخصیتم کمتر از اوناست؟ من اصلا امثال اونارو آدم حساب نمیکنم در حد من نیستن

2720

از همه چی بدتر دیروز بود که حالم گرفته شد، دختر داییم زایمان کرده رفتیم دیدنش که پول هم بدیم، زن داییم گفت اسم بچت رو چی میخوای بزاری؟ گفتم بردیا...جوابش چی بود؟ میگه اه اه بردیا چیه ؟ اینو از کجا آوردی؟ چه اسم بیخودی

دیروزم پتو و تشک بچمو داده بودم مامانم رویه بدوزه کلی غر زد و بعدشم گفت تو فامیلای منو دعوت نکردی ، منم ناراحت شدم رفتم پتو و لحاف رو از خونشون آوردم گفتم خودم میدوزم اصلا یه کلمه نگفت تو با این شکمت چجوری میخوای بدوزی..هیچی نگفت ....خودم تا نصفه شب نشستم اونا رو دوختم خیلی شکمم درد گرفت😔

میگه تو دعوت میکردی به خاطر من نیومدن هم نیومدن، گفتم اونا مگه کین که منو بی ارزش کنن و نیان ..چرا ب ...

بگو خب حالا که اصرار داری خودت زنگ بزن دعوتشون کن بهشونم بگو هر کی نمیتونه بیاد بگه تا من تدارک نبینم

2714
از همه چی بدتر دیروز بود که حالم گرفته شد، دختر داییم زایمان کرده رفتیم دیدنش که پول هم بدیم، زن دای ...

منم خاله ام باهام حرف میزد گفت اسم دخترتو چی میخوای بذاری گفتم ائل آی گفت این اسمای عجیب غریب چیه رو بچه تون میذارین

اسم برادرزاده ات سارینا اسم خواهرزادهات امیرعلی این ائل آی اصلا به هم نمیان منم گفتم من خودمم اسم حنانه (نوه خاله ام) رو دوست ندارم باب سلیقه من نیست ولی هیچوقت نمیام بگم

بگو خب حالا که اصرار داری خودت زنگ بزن دعوتشون کن بهشونم بگو هر کی نمیتونه بیاد بگه تا من تدارک نبین ...

گفتم باشه حالا که اصرار داری من الان زنگ میزنم دعوتشون میکنم ولی نیان تا آخر عمرم اسمشون رو نمیارم...میگه حالا که من گله کردم لازم نکرده دعوت کنی

منم خاله ام باهام حرف میزد گفت اسم دخترتو چی میخوای بذاری گفتم ائل آی گفت این اسمای عجیب غریب چیه رو ...

حالم ازشون بهم میخوره....الان سه هفتست هی میخوام جشن بگیرم خواهرم میگه من امتحان دارم به خاطر اون گذاشتم فردا میگه من نمیام تا ساعت ۳ونیم کلاس دارم....مهمونی ما ساعت ۴

منم خاله ام باهام حرف میزد گفت اسم دخترتو چی میخوای بذاری گفتم ائل آی گفت این اسمای عجیب غریب چیه رو ...

تو این چند وقت که تصمیم گرفتم جشن بگیرم  و قبل دعوت کردن مهمون..هی گفتم خیلی کار دارم مامانم نشد یکبار بگه من میام کمکت....دیروز زنگ زدم دخترعمم رو دعوت کنم میگه کی بیام کمکت کنم تنهایی که نمیتونی....منم الکی گفتم مامانم و خواهرم هستن

تو این چند وقت که تصمیم گرفتم جشن بگیرم  و قبل دعوت کردن مهمون..هی گفتم خیلی کار دارم مامانم نش ...

تو کار خودتو بکن فامیلای مادرتم زنگ بزن دعوت کن که تو مهمونیت قیافه نگیره

از همین عمع و دخترعمه هاتم کمک بگیر

تو کار خودتو بکن فامیلای مادرتم زنگ بزن دعوت کن که تو مهمونیت قیافه نگیره از همین عمع و دخترعمه هات ...

مامانم که گفت من یا خیلی دیر میام‌یا اصلا نمیام....من دیشب زنگ زدم فامیلای نکبتش رو دعوت کردم صداشون رو هم ضبط کردم فقط منتظرم که نیان

2706