2726
عنوان

مدرسه دولتی بهتره یا غیر انتفایی؟

302 بازدید | 37 پست

خانما مدرسه دولتی بهتره یا غیر انتفایی

یا شاهد یا دولتی معروف؟

خوشبختی یعنی با هر چیزی که داری خوشحال باشی و الا اگه به نداشته هات فکر کنی هیچ کس خوشبخت نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من که میگم دولتی 

چون خودم تو هر دوش بودم غیر انتفاعی فقط پول می‌خوان به زور پول هم نمره میدن.....

البته به نظرم از زمان انتخاب رشته و کنکور حتما حتما باید یه مدرسه ی خوب رفت

چقد میدید غیر انتفایی؟

برامن ک دخترم پیش دبستانی گذاشتم دولتی ب شددددددت پشیمون شدم کلاس اولو غیرانتفاعی رفت و دیگه هرگز نمیزارم تو مدرسه دولتی استعدادو اعتماد ب نفس و عزت نفسش داغون شه..این نظرو تجربه ی منه البته نظرات بقیه م محترمه

علی و عسل زیبای من❤

اخه من خودم غیر انتفایی بودم از اول 

شاهدم بودم

یک سال کلا دولتی درس خوندم

اصلا قابل مقایسه نبودن باهم

خیلی خوب بود غیرانتفایی من

خوشبختی یعنی با هر چیزی که داری خوشحال باشی و الا اگه به نداشته هات فکر کنی هیچ کس خوشبخت نیست

عزیزم مدارس غیرانتفاعی بدیش اینه که نیروهاشون آزاد هست و ممکنه با پارتی بازی و رابطه ای اومده باشن سرکار و به خاطر شهریه ای که میگیرن الزاما نمره ی بالایی میدن حتی الکی ولی خوبیش اینه که رسیدگی های جانبی شون بیشتره و امکاناتش بیشتره و اکثرا خلوت تره.ولی مدارس دولتی نیروهاشون استخدامی هستن و نمره ی الکی اکثر مواقع نمیدن ولی خوب تو شهرای بزرگ شلوغتره و رسیدگی کمتر ولی تو شهرستان ها این مشکل کمتره. 

خدایا مواظب همسرعزیزم و دوتا گل پسرم باش.ممنونتم.💕💞💕از اواخر آذرماه رژیمم رو شروع کردم.اول ۸۷و۸۰۰ و الان که ۵ خرداد هست ۷۹کیلو هستم.هدف اول ۷۵💪هدف نهایی ۷۰💪.قد ۱۶۳.
2706