1472
1459
عنوان

مدرسه دولتی بهتره یا غیر انتفایی؟

246 بازدید | 37 پست

خانما مدرسه دولتی بهتره یا غیر انتفایی

یا شاهد یا دولتی معروف؟

خوشبختی یعنی با هر چیزی که داری خوشحال باشی و الا اگه به نداشته هات فکر کنی هیچ کس خوشبخت نیست

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1473

من که میگم دولتی 

چون خودم تو هر دوش بودم غیر انتفاعی فقط پول می‌خوان به زور پول هم نمره میدن.....

البته به نظرم از زمان انتخاب رشته و کنکور حتما حتما باید یه مدرسه ی خوب رفت

واسه سلامتیه این فسقلیه تودلم یه صلوات بفرستیدلطفاً مرسی مرسی🌼پسر خوشگلم بیست و دو مهر به دنیا اومد😘💕💕💕

بااينكه جمعيت زياده تو دولتي

ولي من ميگم فقط و فقط دولتي

چون خودم تو هردو درس خوندم

آنان كه “عشق" پيدا ميكنند حالشان خوب مي شود و آنان كه "موفقيت" پيدا ميكنند روزگارشان ... اما هيچ كدام موفق نمي شوند ، خوشبختي سهم كساني است كه موفقيت و عشق را توام داشته باشند 🌸❤️زندگي هممون توام از عشق و موفقيت🌸❤️
چقد میدید غیر انتفایی؟

برامن ک دخترم پیش دبستانی گذاشتم دولتی ب شددددددت پشیمون شدم کلاس اولو غیرانتفاعی رفت و دیگه هرگز نمیزارم تو مدرسه دولتی استعدادو اعتماد ب نفس و عزت نفسش داغون شه..این نظرو تجربه ی منه البته نظرات بقیه م محترمه

علی و عسل زیبای مامان❤دخترِ دی هستم..کاربریم رفتتتت😏🙄
1447

اخه من خودم غیر انتفایی بودم از اول 

شاهدم بودم

یک سال کلا دولتی درس خوندم

اصلا قابل مقایسه نبودن باهم

خیلی خوب بود غیرانتفایی من

خوشبختی یعنی با هر چیزی که داری خوشحال باشی و الا اگه به نداشته هات فکر کنی هیچ کس خوشبخت نیست

عزیزم مدارس غیرانتفاعی بدیش اینه که نیروهاشون آزاد هست و ممکنه با پارتی بازی و رابطه ای اومده باشن سرکار و به خاطر شهریه ای که میگیرن الزاما نمره ی بالایی میدن حتی الکی ولی خوبیش اینه که رسیدگی های جانبی شون بیشتره و امکاناتش بیشتره و اکثرا خلوت تره.ولی مدارس دولتی نیروهاشون استخدامی هستن و نمره ی الکی اکثر مواقع نمیدن ولی خوب تو شهرای بزرگ شلوغتره و رسیدگی کمتر ولی تو شهرستان ها این مشکل کمتره. 

خدایا مواظب همسرعزیزم و دوتا گل پسرم باش.ممنونتم.💕💞💕از اواخر آذرماه رژیمم رو شروع کردم.اول ۸۷و۸۰۰ و الان که ۵ خرداد هست ۷۹کیلو هستم.هدف اول ۷۵💪هدف نهایی ۷۰💪.قد ۱۶۳.
1474
بستگی به شرایط بچه داره برای همه بچه ها یه نظرو نمیشه داد .من دیروز رفتم پیش مشاور و از اون مشورت گر ...

میشه کامل تر توضیح بدی؟

بچت چه شرایطی داشت؟

مدارس شاهد به نظرم از همه جا بهترن.من خودم پسرم رو امسال شاهد مینویسم.چون امکانات خوبی دارن و معلمها هم استخدامی هستن.

خدایا مواظب همسرعزیزم و دوتا گل پسرم باش.ممنونتم.💕💞💕از اواخر آذرماه رژیمم رو شروع کردم.اول ۸۷و۸۰۰ و الان که ۵ خرداد هست ۷۹کیلو هستم.هدف اول ۷۵💪هدف نهایی ۷۰💪.قد ۱۶۳.
دولتی...چون این بچه قرار فردا وارد جامعه بشن و کار کنه و با هر قشری سر و کله بزنه...اگر پاستوریزه بز ...

این نظرتو قبول دارم

چون خودم بشدت شوکه شدم در مواجهه با جامعه

ولی واقعا از خیلی از اسیب های دوران نوجوانی دور بودم به خاطر شرایط

1457