2737
2734

دخترم هفته دیگه یک سالش میشه

الان ماما بابا میگه ولی نه خیلی بامعنی

فقط وقتایی که گرسنش میشه یا خیلی منو بخواد هرازگاهیی ماما میگه

یکی دوبارم به یه عروسکی که خیلی دوسش داره گفته نینی 

یه کم نگرانم اخه شنیدم الان باید چند کلمه معنی دار بگن 

بچه هاتون از کی کلمه معنی دار گفتن ؟ دیره ؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

پسر منم هفت دیگه یک سالش میگه. مامان و بابا و عمه و دردر و بده میگه. تازه اونم اگه حوصلش بشه. عجله نکن. 

بخدا انقدر ادما به منم استرس میدادن و میدن. اما من برام مهم نیست. چون میبینم داره طبیعی رشد میکنه و بسته به زمانش کارایی که باید رو انجام میده

{اللهم صل علی محمد و آل محمد}
خسته نباشی چه توقعی از بچه داری

اخه در حد ابنکه به باباش بگه بابا و اینا فک کنم الان بابد بگه

سایر مواردش خیلی خداروشکر هوشش خوبه 

مثلا میگم برو کتابتو بیار بحونم میره میاره میده و خودش میاد رو پام میشینه منتظر میشه بخونم 

اما در خد یکی دو کلمه بابد بگه انگاری

2738
پسر منم هفت دیگه یک سالش میگه. مامان و بابا و عمه و دردر و بده میگه. تازه اونم اگه حوصلش بشه. عجله ن ...

خب چراذاسترس داری میگه دیگه

مال من معنی دار نمیگه جز اون یکی دوموردی که گفتم و کم گفته

دختر منم  یکسال و نیمه ، هیچی حرف نمیزنه

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .

یه بنده خدایی به من میگفت همسایه ما از بچه تو کوچیکتره راه میره. چرا برا تو نمیره. بعد هفته پیش تولد بچه بود. یعنی دو هفته از پسرم بزرگتره. و اینا استرس به جون من مینداختن. بگذریم که من استرس نمیگیرم. چون بازه زمانی داره. اینطور نیست که همه بچه ها تو یه روز بخوان یه مهارت رو انجام بدن

{اللهم صل علی محمد و آل محمد}

من چی بگم دخترم نوزده ماهشه بهم میگه بابا😁😁

هر بچه ای یه مدله نگران نباش ذهنتو با این چیزا درگیر نکن

کلید برق را زد.لامپ روشن نشد.چند دفعه ی دیگر کلید را زد.آدم چه دیر میفهمد؛تکرار،چیزهای خراب را درست نمیکند...
2706