2726

موقع جهازم خیلی جهاز داشتم ما رسم داریم ولی مامانم اینام سنگ تموم گذاشتن چون تک دخترم بعد اینا وسایل و خونه دختراش معمولیه اومد روز جهاز گفت ب مامان خستم ااااای این همه اثاث میخواستن چیکار کاش پولشو میدادین خونه میخریدن بعد. مامانم چیزی نگف منم نگفتم ک دلخوری نشه حالا برا سیسمونی هم مامانم کم نذاشته و عالیه میگم بچینم لابد میاد میگه این همه وسایل میخواستین چیکار مگه بچه های دختر من بزرگ نشدن بدون این چیزا ای کاش بجاش مامانتان پولشو میداد. چی بگم؟

خدایا مرسی ک دخترمو به من هدیه دادی خودت نگهدارش باش 🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️
بگو شوهري ك دنبال پول زنش باشع واس خريد خونه يدرد نميخوره 

دیگه از اون روزا ۵سال گذشته بی فایدس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بگو ما مثل یعضی نیستیم عادت داریم همه چیزد عالیشو تو همون زمان بخریم

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب
راست گفته بود دیگه پولشو میدادن خونه میخریدید بهتر بودآ🙄🙄🙄

چرا. خونواده من بدن العانم خداروشکر خونه خریدیم بعد چطور میخواستیم وسیله بخریم مگه طلب دارن

اگه از این حرفها زد مامانت بگه اینم شما انجام میدید انشالله ما وسعمون در این حد بود

چیرو اون بده

چرا. خونواده من بدن العانم خداروشکر خونه خریدیم بعد چطور میخواستیم وسیله بخریم مگه طلب دارن

چی بگم والا، من ترجیح میدادم یه خونه به نامم باشه بعد خودمون وسیله هارو میخریدیم🙄🙄🙄

نینی سایت یه جوریه که انگار اومدی تونل وحشت یا سرزمین عجایب 😱 
بگو هر کسی بر اساس نیاز خودش خرید میکنه، من دوست دارم امکانات رفاهیم فراهم باشه. پولو مرد خونه باید ...

والا بعد پس فردا بچم باید. بدون لباسو وسیله میموند تا چشم بکشم شوهرم بخره بعدم خونواده ها و فامیل میگفتن سیسمونی نداشت

مادرشوهر منم اومد سیسمونی دید دوید رفت دخترشو اورد که هر چی نوش نداره براش بخرن.. اصلا اینا نمیتونن مثل ادم زندگی کنن حالا اگه نخریده بودیم حرف میشینیدیم حالا هم که خریدیم بایدحسادتای تابلوشونو تحمل کنیم

دخترم تمام زندگی من
چی بگم والا، من ترجیح میدادم یه خونه به نامم باشه بعد خودمون وسیله هارو میخریدیم🙄🙄🙄

ولی من ترجیح نمیدم چون اون وظیفه مرده و واقعا از وسایلم لذت میبرم ب من چه

2706