2726

با سلام عزیزان تجربه امو اینجا میزارم تا شاید عزیزی مثل من به مشکل نخوره و بتونم به طریقی جلوی یه فاجعه رو بگیرم

من باردارم و تو هفته سی هستم

دوران بارداریه خیلی سخت و وحشتناکی داشتم که علاوه بر استرس های طبیعی اش بخاطر خطاهای سهوی یا نمیتونم قضاوت کنم بی مسئولیتی برخی بیشتر متحمل زجر و عذاب شدم

قابل ذکر بگم بخاطر دلایل شخصی از نام بردن پزشک ویا اون مرکزمعذورم

فقط از تجربه ای که دارم میگم تا شماهم به مشکلات من برنخورید

هفته دوازدهم بارداری رفتم سونو ان تی که بماند سونوگراف محترم ان تی رو اشتباه اندازه گرفتن و من سه جای دیگه چک کردم و نهایتاً دکتر پریناتولوژیست گفت ان تی کاملاً نرماله اما براساس شرایط و به خاطر آرامش خیالم تن به شرایط سخت آمینوسنتز دادم و کلی زجر کشیدم و جالب اینکه برای اکو قلب جنین هم همین مرکز بی مسئولیت سه بار وقت منو عوض کرد. که نهایتاً تصمیم گرفتم جای دیگه برم و خداروشکر بخیر گذشت

هفته ۲۴ بارداری رفتم یه آزمایشگاه معتبر برای تست گلوکز که اگه تاپیک های قبلیمو بخونید متوجه میشید چقدر اونجا هم حالم بد شد و در نهایت با توجه به نتیجه مشکوک به دیابت بارداری شدم و طبق دستور پزشکم رژیم گرفتم و وقتی رفتم سونو به ام گفتن بخاطر دیابت مایع آمنیوتیک زیاده و الان هم بخاطر این موضوع استراحت مطلقم چون احتمال زایمان زودرس دارم و ایزوپرین میخورم و۶ تا آمپول بتامتازون زدم که اگه زایمان زودرس داشتم جنین آسیب نبینه از همه بدتر  تو نتیجه آزمایش برام تیروئید بالا لحاظ کردن و دکترم برام با توجه به اون روزی یه دونه لووتیروکسین تجویز کردکه ایندفعه خودم رفتم یه آزمایشگاه دیگه و دوباره تست دادم که نتیجه کاملاً برعکس شد و اصلاً خبری از تیروئید نبود حالا فک کنید من این دارو رو بیخودی میخوردم

حالا نتیجه نهایی دیشب نسخه هامو برای سابقه بیماریم مرتب میکردم متوجه شدم داروخانه تو هفته ۲۱ بجای یک دارو ،اشتباهی داروی دیگه ای به ام داده 😢از دیشب کلی بهم ریختم با اطلاعات دارویی تماس گرفتم و راهنمایی خواستم فک کنید⭕️بالا رفتن قند خون، افزایش مایع آمنیوتیک حاصل از دیابت که منجر به پارگی کیسه آب و زایمان زودرس میشه همه عوارض این مکمل به ظاهر ساده بوده 

فک کنید اگه این دارو یکمی کلیدی تر بود چه مشکلاتی بوجود میاورد

خواهش میکنم از همتون ازمایش هاتون رو حتماً تکرار کنید بعد تن به خوردن هر دارویی بدید ،داروهاتون روهم وقتی از داروخانه میگیرید یا خودتون چک کنید یا ببرید پیشه دکترتون تایید کنه

بخدا رو این مراکزی که من رفتم اعم از داروخانه و آزمایشگاه همه قسم میخورن و جاهای بنام و خوبی هستن ولی بازم خطای انسانی و سهل انگاری پیش میاد

واقعاً به خاطر این همه عذاب و استرس داغون شدم😔😔😔 مراقب باشید علاوه بر ضررهای مالی دوباره کاری که این افراد بهتون میزنن درگیر ضرر های جسمی به خودتون و عزیزانتون نشید

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗

دکتر من همیشه میگه بیار منشیم چک کنه داروهاتو... 

اما تیروئیدت فک نمیکنی چون قرص خوردی نرمال شده باشه!؟  منم کم کاری دارم دارو نخورم 5 و 6... با روزی یه دونه قرص 2 شده

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

انشالله به سلامت و به موقع زایمان کنی

ممنون از اطلاع رسانی❤

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دکتر من همیشه میگه بیار منشیم چک کنه داروهاتو...  اما تیروئیدت فک نمیکنی چون قرص خوردی نرمال ش ...

عزیزم قرص رواصلاً نخوردم ،نتیجه اول ۴ و خورده ای بود. و دومی رو که خودم رفتم جای دیگه بدون مصرف قرص ۱/۹۵

حالا فک کن اگه میخوردم چه عوارضی داشت

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
انشالله به سلامت و به موقع زایمان کنی ممنون از اطلاع رسانی❤

همچنین شما عزیز دل

یعنی الان تیرویید و قند و .. رو نداری!

نه خداروشکر فقط مایع رفته بالا و احتمال پارگی کیسه آب دارم😔

عزیزم انشاالله که سالم و سلامت باشین و بچتون رو هم به سلامتی تو بغلتون بگیرین🙏

ممنون ازدعای قشنگت 💗💗💗

الان سی هفته ای؟

آره عزیزم 

عزیزم قرص رواصلاً نخوردم ،نتیجه اول ۴ و خورده ای بود. و دومی رو که خودم رفتم جای دیگه بدون مصرف ...

بدشانسی آوردی دیگه! 

وگرنه من خودم اینجور آزمایش ها رو تکرار میکنم، اختلاف دارن بین آزمایشگاه ها اما نه در این حد!!! 

مثلا ذخیره تخمدانم رویان 0.8 بود، یه جا دیگه 0.6، پردیس 1

متفاوت هست که رو تصمیم دکتر تأثیر بذاره، اما در هر صورت همشون کمه! 

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

تهرانی ؟ اگه تهرانی بیمارستان بقیه الله و ولیعصر و ازمایشگاه نیلو و ... من نزدیک 7 ساله دارم ازمایش های مختلف میدم هیچ کدومش بالا پایین یا اشتباه نبوده 

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
2706