2733
2734

به نظر خودم شاید شوهر یه سری اخلاقای بد داشته باشه....ولی خیانتکار نیست.... من یه دوستی توی راهنمایی داشتم که خخخیییلی اهل دوست پسر و اینا بود...حتی گاهی تو همون راهنمایی برای مسائل ج  ن   س   ی هم پایه بود...تا حدی که من بعضی از حرفاشو واقعا نمیفهمم و الان که دو سه سال از ازدواجم گذشته تازه میفهمم...یعنی حرفاش و دانشش در اون موارد خییییلی زیاد بود...و اما بعد

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب

بالاخره منم مامان شدم 🤲🙏بعد ۳ سال انتظار روز رحلت حضرت محمد بی بی چکم مثبت شد ۲۹ مهر ۱۴۰۰ صدای قلبشو شنیدم ❤❤❤ مهرسانا جونم با اومدنت دنیای منو بابایی رو رنگی کردی❤❤❤تاریخ تولد ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
2738

بیکار نیستیم که 800 ساعت بمونیم اینجا تا بععععععد ببینیم چی میگی!  قدیمی شد دیگه

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

تا اینکه اون سالها گذشت و من که ازدواج کردم و الان که هم من و هم شوهرم داریم ارشد میخونیم.... یه بار رفتم تو گروه همکلاسیای شوهرم و دیدم که همین دوستم جزو همکلاسیاشونه...بعد از شوهرم پرسیدم شما همکلاسی به نام فلانی دارین؟! گفت آره تو از کجا میدونی؟! گفتم دوستم بود

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
تیکر بارداریه؟

نه عزیزیم😌🐀

‏خون در زمین فرو نرفت، روی زمین پخش شد، از زیر هر سنگ جوشید و جوشید و به راه افتاد. هرکس آن را می‌دید، می‌فهمید جایی بی‌گناهی را کشته­‌اند...
2706