2733
2734
عنوان

هرکی جاری داره بیاد ،کیا جاریاشون حسودن ?

| مشاهده متن کامل بحث + 1111 بازدید | 70 پست

اسی جاری تو عیییین زنموی منه،داریم دیوونه میشیم از دست خودشو دختراش چون خودش شبیه مامانم میپوشه،تیپ عمومو شبیه بابام کرده،دختراشم شبیه من🤦‍♀️😑حتی هرچی ک ما برا خونمونن میگیریم اینام همونو میگیرن 

ولی ی زنمو دیگه دارم خیییییلی خوووبه عششقِ اصن😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جاری من یه حرکت کرد خیلی واسم عجیب بود میشه نظرتون رو بگید؟هفته قبل جشن عقد و عروسی جاری هم زمان بود..چند روز قبل مراسم گفتن محضر عقد کنیم که عاقد نخواهد تو مراسم عروسی امضا بگیره و...بعد هیچ کس جز عروس و داماد و پدر عروس نرفتن محضر..یعنی مادر ها و برادرها و...همه کشک

جالب معلوم بود تو محضر خطبه خونده شده چون تو مراسم عاقد شاگرد دفترش رو فرستاده بود الکی فیلمبرداری کردن و..

2728

من خودم یک عدد جاری حسودم   ولی مثلا اگه یکی چیزی داشته باشه سریع مثل شو نمیخرم که سعی میکنم قشنگ ترش باشه جاری بنده از من خوشگل تره شوهرشم پولدار تره کلی بریز به پاش میکنه حالا حق دارم حسود باشم یانه  

شبنم از قبیله باران سابق هستم 

چ برسر زنان سرزمین من آمده است؟!!!!!!!

اول صبح شروع شد.

تموم زندگیاروگذاشتن رو مادرشوهروخواهرشوهروجاری.

چیز مهم تری تو زندگیآتون ندارید

خدایی ایناخیلی مهمن

جای اینا برید ب خودتونوخونه زندگیتون برسید

برید ی هنری یادبگیرید

حداقل اگه براتون تااین خد مهمن ک دربارشون میاید تاپیک میزنین

بایادگرفتن رسم زندگی وی هنر چشمشونو درمیارید

والا ب خدا

جاری من یه حرکت کرد خیلی واسم عجیب بود میشه نظرتون رو بگید؟هفته قبل جشن عقد و عروسی جاری هم زمان بود ...

از کجا مطمعنی برادرش اینا نبودن شاید خانواده شوهرت تورونبردن

شبنم از قبیله باران سابق هستم 
2738
من خودم یک عدد جاری حسودم     ولی مثلا اگه یکی چیزی داشته باشه سریع مثل شو نمیخرم که سعی م ...

بلی منم بودم حسودیم میشد خو😂ولی فقط در حد حرص خوردن،از اون پلیدی و نامردی و دوبهم زنی و زندگی خراب کنا نبودم،خودازارِ بی ازار😂😂

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
ژان ژان😂چرا خووووو؟!!!!

😌کلا ب هرکی لاغر باشه حسودیم میشه😂🐀

‏خون در زمین فرو نرفت، روی زمین پخش شد، از زیر هر سنگ جوشید و جوشید و به راه افتاد. هرکس آن را می‌دید، می‌فهمید جایی بی‌گناهی را کشته­‌اند...

✌✌جاری منم حسودهههههه

میگه باید واسه من طلابیشتربخرین لباسای انچنانی 😕😕😕منو میبینه حالمونمیپرسه خودشولوس میکنه انگاری چقدررررررربالاتره   الانم نامزده هی پزمیده من اینجانمیمونم من باشوهرم میرم ترکیه زندگی کنیم درحالیکه اصلاچیزی نداره که بخوام براش حسودی کنم 😕😕😕😕ایییییش گفتنش هم خجالت اورده جاری جاااااااااانم😐هرجاهستی اولاسلام دوما هرجامیری خواهرو مادرشوهرمم ببر خدایی سرمنه بدبخت ننداز خودت عشق و حال کنی  

نفرین عامون برتو( مادرشوهر...😑 )

حالا به نظر من هر خریدکردنی رو پای حسادت نزارید .مثلا من 10سال ازدواج کردم .جاری نو عروس..حالا من بعضی وسایل رو عوض کنم به خاطر گذر زمان و تکراری شدن نه تقلید از اون..باور کنید میخوام تی وی عوض کنم میترسم بگه کاریم حسودی.فعلا دست نگه داشتم

2706