2726
عنوان

پشتم زیر کتف چپم درد میکنه

31321 بازدید | 7 پست

به نظرتون از چیه

شبا که استراحت میکنم خوب میشم ولی فردا تا شب دوباره درد شروع میشه درست زیر کتفم به اندازه کف دست

پیش چه دکتری باید برم؟ 

اینم بگم که بیست روزه عمل آپاندیس شدم با بی حسی نخاعی و ده روزی میشه که این درد و دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دردکتف سمت چپ رو توی نت هم سرچ کنی نوشته ک ب قلی مربوط میشه متخصص قلب وعروق بایدبررسی کنه. احتمال ...

قلبم تازه اکو شده

بعد از عمل تنگی نفس داشتم فک کردن آمبولی ه ولی رد شد الان هم گاهی خس خس سینه میگیرم وقتی کار زیاد میکنم

2728
قلبم تازه اکو شده بعد از عمل تنگی نفس داشتم فک کردن آمبولی ه ولی رد شد الان هم گاهی خس خس سینه میگی ...

من سررشته ای ازعلم پزشکی ندارم عزیزم.فقط چیزی ک دیدم وشنیدم پیشنهاد دادم

امکان داره پس از قلبتون باشه

حتما پیش متخصص برید.اگه باشه مشکل روحل میکنه.اگه نه ک بازتشخیص بیماری میده وب متخصص موردنظر دیگه ارجاعتون میده.

خلاصه اینکه درددست سمت چپ خیلی مهمه اصلا ازش ساده ردنشو

براتون آرزوی سلامتی دارم دوست من

قلبم تازه اکو شده بعد از عمل تنگی نفس داشتم فک کردن آمبولی ه ولی رد شد الان هم گاهی خس خس سینه میگی ...

ببخشید خانم اون درد کتف که داشتین خوب شد؟از چی بود؟چیکار کردین؟منم مدتیه همین مشکل رو دارم 

یارب نظر تو برنگردد

علت درد پشت کتف و درد بازو از گرفتگی رگهاست درمانش هم خیلی راحته فقط باید بدونی کدوم رگ رو بگیری من همیشه دچار گرفتگی رگ های پشت کتف و بازوها میشم و خیلی زجر آوره و علت گرفتگی رگ هم از جای خوابه که رگ به رگ میشید