2737
2734
عنوان

اسم برنامه گرشادو شنیدین ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 624 بازدید | 55 پست
آره  دانلودشکن ولی باید v‌pn داشته باشی

من گوشيم اندرويدي نيست،توي اپ استور داره دان كنم؟؟

غلط املایی داشته باشی تذكر ميدم.حوصله بحث هم ندارم.چطور نظر تو درسته مال من غلطه؟؟!!!به هرچی هم اعتقاد داشته باشم عقيده مو با بيل نميريزم تو مغز بقيه!!!!بی ادب هم خودتی😂😂😂
واقعا؟؟؟؟؟

😂 تو که میخوای غلط املایی بگیری، تو امضات غلط غلوط داری خودت 

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وروديه مترو هستن اكثرا 😅 به من يه بار تو ونكـ گير دادن من فرار كردم نتونستن منو بگيرن😎😎

😂😂

غلط املایی داشته باشی تذكر ميدم.حوصله بحث هم ندارم.چطور نظر تو درسته مال من غلطه؟؟!!!به هرچی هم اعتقاد داشته باشم عقيده مو با بيل نميريزم تو مغز بقيه!!!!بی ادب هم خودتی😂😂😂
2728

الكي نگوووووو ندارم😂😂😂

وروديه مترو هستن اكثرا 😅 به من يه بار تو ونكـ گير دادن من فرار كردم نتونستن منو بگيرن😎😎

همه متروها !؟؟

حتی دستگاه پرس فولاد هم نمیتونه به اندازه ی حرف زور فشار بیاره به آدم .... 

نقطه غ نيوفتاده😜😜

2738
آره برا ios هم هست

خب به چه اسمي بزنم؟؟؟

البته الان ديگه همه شدن آتش به اختيار!!!!بخاطر همينه گشتها كمتر شدن اما مردم فضولتر و بيشتر گير ميدن

من سگـمم هس باهام تازه😐 يعنـي قشنگ بايد در برم همه گزينه هايـي ك ميتونن باهاش بهم گيــر بدن من دا ...

من باشم بمیرمم سوار ماشینشون نمیشم 😑

الكي نگوووووو ندارم😂😂😂

خط دوم غلطه رو نوشتی علطه 😁

در آخر کلماتی که ی دارن ي نوشتی 

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
خب به چه اسمي بزنم؟؟؟ البته الان ديگه همه شدن آتش به اختيار!!!!بخاطر همينه گشتها كمتر شدن اما مردم ...

Gershad

2706