2410
2553
عنوان

آزمایش تیرویید

1191 بازدید | 21 پست

سلام دوستان من دیروز رفتم جواب آزمایش تیرویید و پرولاکتینم رو گرفتم پرولاکتینم میدونم بالاس ولی تیروییدم رو نه

عددش ۱.۱۲ دهم بود نرماله به نظرتون یا نه.؟

دلخوشـــی ها را هراس رفتنت دلشـــوره کــرد...√

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نرماله

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
2456
عزیزم واسه آزمایش تیروئید، خون میدی یا ادرار؟

خون ۱۰۰٪

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
2714

عزیزم منم کم کاری تیروئید دارم و قرص میخورم

هرجا آزمایش میدادم (با قرص) تیروئیدمو پرکار میزد بدون قرص همچنان کم کار بودم. رفتم دکتر، گفت که خطای آزمایشه و برو آزمایشگاه گاما انجام بده فقط اونجا دقیقه.

حالا تو هم اگه حواستی دوباره اونجا تیروئیدتو تکرار کن

نامم ز کارنامه عشاق محو باد  گر جز محبت تو بود شغل دیگرم  عکاس 📷🍃 فیلم ساز 🎬🌼
عزیزم منم کم کاری تیروئید دارم و قرص میخورم هرجا آزمایش میدادم (با قرص) تیروئیدمو پرکار میزد بدون ق ...

واقعا حالا عصری گفتم برم دکتر نشون بدم

دلخوشـــی ها را هراس رفتنت دلشـــوره کــرد...√
آره دیگه خدا رو شکر نرماله ولی فک کنم اگه بخوای باردار شی باید زیر یک باشه

نه زیر دو باید باشه

واقعا حالا عصری گفتم برم دکتر نشون بدم

اره اتفاقا منم دیروز رفتم جوابمو گرفتم خدارو شکر با قرص نرمال بود. یک روزه ام جوابو میدن مرکز پزشکی هسته ای گاما 

میدان جهاد (فاطمی)_خیابان طباطبایی_جنب مسجد شبستری ها_ کوچه ی سیاوش 

نامم ز کارنامه عشاق محو باد  گر جز محبت تو بود شغل دیگرم  عکاس 📷🍃 فیلم ساز 🎬🌼
2706