2410
2553
عنوان

پسردارها بیاین لطفا.یک سوال ج ن س ی دارم .

| مشاهده متن کامل بحث + 12883 بازدید | 153 پست
انگ چیه دوستان  منم همچین موردای برای پسرم پیش اومده  ولی به نظرم مطرح کردنش  تو سا ...

گفت پسردارها،،،چه ربطی به اقایون داره?😶

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
و درضمن استارتر  پسر منم اینطور بود محض اطلاع ببرش دکتر یا عفونت اداراری داره یا اینکه مشکل از ...

می برمش.متخصص کلیه و مجاری ادرار ببرمش به نظرتون؟

حضرت علی (ع): گمان را ملاک عدالت و قضاوت قرار ندهید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
الان طفلی بهم نمیگه چون بهش گفتم اشکال نداره یادته دیروز اینطوری بود خوب شدی یا براش خوارکی میارم .ن ...

بهتره ببریش پیش متخصص کودکان . شاید عفونت ادراری داره و سوز میزنه . 

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
انگ چیه دوستان  منم همچین موردای برای پسرم پیش اومده  ولی به نظرم مطرح کردنش  تو سا ...

سایت فقط مال خیانت و مادرشوهر و جاری نیست عزیزم.مال نی نی هاست برعکس.اینم یک سوال کاملا بهداشتی هست .

گفتم علتش رو پسرم فوق العاده از دکتر می ترسه می خواستم بدونم اگه طبیعی هست نبرمش دکتر والسلام.

حضرت علی (ع): گمان را ملاک عدالت و قضاوت قرار ندهید.
2714
احمق  میتونی نخونی

ببین عزیزم 

اگه شما زبونت 1 متره من 3 متره خب 

ولی کلا در شان شخصیتم نیست با دخترای پا پتی مثل شما دهن به دهن شم 

لطفا شخصیتتو حفظ کن و هر وقت در تاپیکت مخالف نظرت نظر دادم بد شروع کن  به نشون دادن شعور شخصیتت

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇
منم تشخیصم عفونته    

ممکنه چون بچه که نمیتونه تشخیص بده.پسر من به خارش و سوزش و همه در کل میگه درد😂

استارتر اول متخصص اطفال ببرش اگر لازم باشه آزمایش ادرار میده.

وقتی جیش میکنه هم حتما بشورش حتی بیرون بودی با بطری آب معدنی بشور و اومدی خونه سریع شورتشو عوض کن

الان طفلی بهم نمیگه چون بهش گفتم اشکال نداره یادته دیروز اینطوری بود خوب شدی یا براش خوارکی میارم .ن ...

عزیزم چون روزی چن بار این اتفاق واسش میفته فک نکنم طبیعی باشه 

دکتر ببرش تاخیالت راحت شه

والا  خودشون میان درمورد اجزای داخلی رحم و بیماریشون خرف میزنن اشکال نداره  اینجا اقا یون ...

والا همیشه در صحنه ان کلی هم طرفدار و استقبال کننده دارن

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2706