2726
عنوان

گودی زیر چشم

631 بازدید | 22 پست

سلام بچه ها

من زیر چشمام گود شده

کسی تا حالا بهم چیزی نگفته ولی خودم ناراحتم

البته اونقدرا هم مشخص نیست ولی من دوس ندارم

چه راه حلی به ذهنتون میرسه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فیلر دائمیه؟ هزینه ش زیاد میشه؟ با لیفت برطرف نمیشه؟

نه دایمی نیست

حدود۵/۶ماه میمونه

یانزنین چیزی یااگه میزنین جای معتبر و مارک معتبر زیرچشم خیییلی حساسه و عوارض بدی ممکنه داشته باشه!!

گذاشتن  سیب زمینی خام  خیار  چای کیسه ای  میتونه مفید باشه

چای کیسه ای چه جوری بذاریم اول خیس بشه؟چقد بمونه؟ 

در کتابها بنویسید و در تاریخ ثبت کنید که ما در خواب بودیم که سردار رفت... ارام بخواب سردارشهید وقت بیداری ماست... فقط دلمان تنگ میشود....  
کم خونی که یه چیز طبیعیه بین خانمها

کی گفته طبیعیه؟من اگه یه اپسیلون مشکل کم خونی برام پیش بیاد خودمو‌به هردری میزنم تا جایگزین بشه

اگه داری باید درمان کنی با مکمل و تغذیه مناسب

🧚‍♀️
شما کم خونیت بیشتر که زیر چشمت گوده 

من که کم خونی ندارم دکترم رفتم گفته خیلی خوبی تو اکثر خانما دارن کم خونی ولی زیر چشام گوده چرا؟

برای رسیدن به آرزوم یه صلوات میفرستی با تشکر

با اجازه ی استارتر

خانم ها اگر دختر و پسر هایی توی تهران میشناسید که قصد ازدواج دارند درخواست دوستی بدید بهم و اطلاعاتشون از قبیل سن قد وزن تحصیلات شغل درآمد ماهیانه(برای پسران) و ویژگی های کیس مورد نظر رو بهم بگید. مادر بزرگ نامزد من رابط ازدواج هستن کالا رایگان این کار رو انجام میدند و دختر پسرها رو به هم معرفی میکنند و من هم خواستم سهم کوچیکی تو این کار خیر داشته باشم با کمک شما.

دست به دست هم بدیم دختر پسرامون رو سر و سامون بدیم. 

ممنون

کی گفته طبیعیه؟من اگه یه اپسیلون مشکل کم خونی برام پیش بیاد خودمو‌به هردری میزنم تا جایگزین بشه ...

من مکمل میخورم تغذیم هم مناسبه ولی بازم رو 11کمخونیم قفل کرده

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨
2706