2726
امروز روز دومه

اگه دو روزه عقب انداختی که چهار هفته ای تقریبا

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونی ک حفظش میکنه خداست نه دکتر بسپار به خدا ایشالا حافظشه و استرس نداشته باش عزیزم .

خيلي برام دعا كن

منم دعا ميكنم باردار بشي زودتر ولي يه بارداري بي دغدغه و استرس

من مطمئن بودم ديگه كه باردار نميشم...انقدر كه برام مهم نبود ديگه فكر كنم بخاطر اين شد...

یه چیزی برا خودش گفته منم بارداری خارج از رحم داشتم ۳ تا کیستم داشتم شوهرمم ضعیف بود دوماه بعد از سق ...

عزیزم راست میگی ؟ من بتازگی خارج رحم شدم بحز اون دردهای قبلیم خیلی نگرانم نگران ک چه عرض کنم ناامیدم 

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......
2728
خيلي برام دعا كن منم دعا ميكنم باردار بشي زودتر ولي يه بارداري بي دغدغه و استرس من مطمئن بودم ديگه ...

عزیزم من باردار بودم همون ماه ولی خارج رجم شدم نمیدونم چطوری بتازگی عمل شدم 

عزیزم من باردار بودم همون ماه ولی خارج رجم شدم نمیدونم چطوری بتازگی عمل شدم 

الهي بميرم برات حالا خداروشكر كه باردار ميشي ببين دكترتو عوض كن مطمئنم تو باردار بشي دوباره ني ني سالم مياد بغلت...

عزیزم راست میگی ؟ من بتازگی خارج رحم شدم بحز اون دردهای قبلیم خیلی نگرانم نگران ک چه عرض کنم ناامیدم ...

دروغ نمیگم   تاپیکمم هست حالا چطور بین ۱۰۰۰ تا تاپیک پیدا کنی نمیدونم خیلی هم امید داشته باش همیشه که خارج از رحم نمیشه برا من فقط یه بار اتفاق افتاد 

دروغ نمیگم   تاپیکمم هست حالا چطور بین ۱۰۰۰ تا تاپیک پیدا کنی نمیدونم خیلی هم امید داشته باش ...

خدا رو شکر عزیزم خدا نگهش داره برات من ۳ بار از دست دادم بخاطر اون میترسم و اینکه یه لولم از دست دادم 

2706