2737
2734
عنوان

دلتنگی

519 بازدید | 23 پست

من خیلی احساس تنهایی میکنم شهر غریبم خانوادم نیستن پیشم شوهرمم مدام سر چیزای کوچیک بحث میکنه احساس غم واندوه شدید میکنم دلم میخاد دیگه زنده نباشم همه چی برام پوچ و بی ارزش شده چند وقتیه همش اشکم در میاد خیلی زود رنج شدم دلم طاقت نمیاره نه تو خونه باشم نه برم بیرون نه فیلم ببینم نه اشپزی کنم همش خودم رو مچاله میکنم به حالت جنینی،حتا حوصله گوشی دست گرفتنم ندارم از طرفیم شوهرم با بهانه گیریاش دلم رو میشکنه...تنهایی و بی کسی روم فشار اورده دیگه خسته شدم کاش ازدواج نمیکردم دلم برا گذشته تنگ شده برا بچگیام

عزیزم.. خیلی ناراحت شدم. واقعا نمیدونم چرا بعضی از مردها روحیه ی یه زن درک نمیکنن!! اشکال نداره گلم قرآن و یا کتابی که خودت میدونی باعث میشه احساس آرامش کنی بخون.

باز هم خدا هست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کلا سعی کن واسه روحیه ی خودت تلاش کنی و وابسته به همسرت نباشی هرچند میدونم واقعا سخته.. من خودمم تو ...

عزیزم من خیلی تلاش کردم درست کنم ولی شوهرم از تنهایی پ غریبی من سو استفاده میکنه بعضی وقتا که میرم طرفش فکر میکنه لابد مقصر من بودم پسم میزنه من فقط حوصله قهر. و دعوا رو ندارم نمیخاد اوضاع خونه متشنج باشه متاسفانه شوهرم درک نمیکنه 

فقطم شوهرم اجازه میده کلاس زبانم رو برم

عزيزم دركت ميكنم منم از خانوادم دورم از ١٩ اسفند تا الان نديدمشون احتمالا تا اواسط شهريورم موفق نميشم ببينمشون نه پدر و مادرم نه خانواده خواهرم نه خانواده برادرم ولى چاره چيه؟ سعى كن براى خودت سرگرمى جور كنى نشين غصه بخور اينطورى خودتو از بين ميبرى كارايى كه خوشحالت ميكنه انجام بده ميدونم سخته ولى بايد قوى باشيم وگرنه وضع از اينى كه هست بدتر ميشه 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
عزيزم دركت ميكنم منم از خانوادم دورم از ١٩ اسفند تا الان نديدمشون احتمالا تا اواسط شهريورم موفق نميش ...

کار هایی که قبلا خوشحالم میکرد مثه پیاده روی و موزیک گوش دادن الان اصلا خوشحال نمیکنه اصلا دست و دلم نمیره انجام بدم فقطم گریه ام میگیره از ناتوانی خودم چرا اینجوری شدم حتا توالت رفتن هم برام سخت شده انگار میخام کوه جا به جا کنم 

متوجه م چی میگی‌.. مقصر شما نیستی، متاسفانه بعضی از مردها شرایط و روحیات یه خانم رو درک نمیکنن. باز هم خوبه کلاس زبان میری..

با همسرت صحبت کردی؟ منظورم صحبتی در کمال آرامش و بدون تعصب و بحث.

باز هم خدا هست...
2738

اينا علائم افسردگيه بايد پيش متخصص اعصاب و روان برى يا دارو ميدن يا با مشاوره و همت خودت حلش ميكنن بهتره دارو نخورى من سالهاست دارم روزى ٨ تا قرص اعصاب ميخورم پدرم درومده ميخوام قطعش كنم نميتونم تا كمش ميكنم حالم بد ميشه خودت كمك كن با مشاوره درمان بشى الان تمام دكتراى اعصاب و روان بايد يه روانشناس بالينى هم تو مطبشون باشه با اونم ميتونى صحبت كنى 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
اينا علائم افسردگيه بايد پيش متخصص اعصاب و روان برى يا دارو ميدن يا با مشاوره و همت خودت حلش مي ...

دقیقا خیلی خوبه اگه بتونید پیش یه مشاور برید، حداقل واسه روحیه خودتون.

باز هم خدا هست...
این مسئله ر  در نظر بگیر که با ناراحتی و غصه خوردن هیچ اتفاقی نمیفته بغیر از اینکه فقط خودت داغ ...

همین الان صبحانشو اماده کردم میدید. دارم یواش گریه میکنم فقط سوت میزد و با گوشیش بازی میکرد اخرم بدون خدافظی رف گف با ابغوره گرفتن مشکل حل نمیشه اون فک میکنه بخاطر جرو بحث مون اینجوری شدم ولی واقعا نمیتونم تحمل کنم حتا سر نماز اشکام میره اصلا نمیدونم چطوری نماز میخونم

همین الان صبحانشو اماده کردم میدید. دارم یواش گریه میکنم فقط سوت میزد و با گوشیش بازی میکرد اخرم بدو ...

عزیز شما خودت اجازه دادی همسرتون اینجوری فکر کنه، وقتی میبینی اینجوریه شما هم تمام سعیت کن که قوی باشی بخصوص جلو همسرتون اصلا به روی خودت نیار.

باز هم خدا هست...
2706