2726

سلام امیدوارم حالتون خوب باشه کسی هست پسوریازیس یا قارچ داشته باشه من سرم و ناخن پام دچارش شدن ولی نمیدونم کدومشونه چون خیلی شبیه همن علایمش🤔اگه کسی داره یا داشته بگه چیکار کنم بهتر بشه❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من دارم. علائمش شبیه همه. رفتین دکتر؟

99/8/30 ساعت 3 بعد از ظهر شد لحظه تحویل عمرم ❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره بدم میاد از آدمای خشکه مقدس

من از نزدیک ندیدم تابحال 

تازگی کیم کارداشیان یه سری عکس از بیماریش که پسوریازیس هست و 10 ساله مخفیش میکرده منتشر کرده سرچ کن ببین مثل اونه؟ 

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

هر دکتری رفتین اگه پسوریازیس بود داروی کورتونی نخورین. اثر نداره که هیچ بعد از قطع دارو شدیدتر میشه. کلیه و کبد هم آسیب میبینه. از شرایط استرس زا هم دور باشین چون سمه. 

99/8/30 ساعت 3 بعد از ظهر شد لحظه تحویل عمرم ❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره بدم میاد از آدمای خشکه مقدس
2706