2733
2739
عنوان

دارم از عذاب وجدان میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 561 بازدید | 30 پست
ببین اگه میتونی براش پماد آلفا پیدا کن.. ینی آب رو آتیشه .. سریع زخمو جمع میکنه .تجربه کردم

تا ۸ شب که نمیبینمش ولی میرم پمادو پانسمان میخرم واسه شبش

درتمام جان من جاکرده ای ،ای تمام آیه ی تکرارمن...
پودر بچه واسه زخم خوب نیست اندازه یه کف دست پوستش کنده شد شوخیم بخوره تو سرم

حست درک میکنم😭 دیشب با اسنپ رفتیم بیرون موقع پیاده شدن اول شوهرم پیاده شد نگو که دستش لای در بوده منکه درو بستم دستش موند لای در چنان ناله ای زد که یادم میاد جیگرم درد میگیره ریش ریش میشه😭😭😭😭

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
حست درک میکنم😭 دیشب با اسنپ رفتیم بیرون موقع پیاده شدن اول شوهرم پیاده شد نگو که دستش لای در بوده م ...

وای نه من چند وقت پیش پام موند لای در خیلی درد داره 😩

تا ۸ شب که نمیبینمش ولی میرم پمادو پانسمان میخرم واسه شبش

اره واس همون شب گفتم.. البته فک نمیکنم پیدا کنی بازم بگرد.. هر چی تو ایران خوب باشه ناپدیدش میکنن. آلفا واقعا عالیه.اگه نتونستی پیدا کنی پماد تتراسایکلین هم خوبه

من اگر خوبم اگر بد تو برو خودرا باش..هر کسی آن دِرووَد عاقبت کار که کِششششت ..
خاک به سرم ولی اصلا حواسم نبودخودشم یه دیقه بعدش فهمید

پماد سوختگي ميزدي براش ...من هرموقع تو اشپزخونه روغني چيزي ميوفته رو دسم سريع ميزنم دردش كمتر ميشه اصلانم عرق نميكنم 

وای نه من چند وقت پیش پام موند لای در خیلی درد داره 😩

الهی براش بمیرم قلبم درد میگیره یادم میاد😭

آره گلم خیلی درد داره😢

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو
2738
شوهرت رو فقط پماد الفا خوب میکنه یکمی گرونه اما بگرد اگه گیرت بیاد شاید در عرض سه چهار روز خوب خوب م ...

میرم میخرم حتما ممنون

اره واس همون شب گفتم.. البته فک نمیکنم پیدا کنی بازم بگرد.. هر چی تو ایران خوب باشه ناپدیدش میکنن. آ ...

حتما میرم میگیرم ممنونم

2706