2410
2553

یه سری از مادرا دختراشون رو به سبک تربیتی پرین و حنا و کوزت تربیت میکنن.دخترایی میشن خودمتکی و صبور و مهربون.اصلا لوس بازی در نمیارن.اصلا خودخواه نیستن.اتفاقا از خود گذشته و مهربونن.

بعضیا هم میگن دختر باید لوس باشه.از اول لوس بارشون میارن و یادشون میدن که اولویت اولشون خودشون باشه.به جای مهربونی سیاست یادشون میدن.یادشون میدن ناز کنن.خودشونو لوس کنن.برای خواسته هاشون پافشاری کنن و کاری نداشته باشن شرایط چه جوره.مهم راحتی و خوشی دختر است.

واقعا به نظرتون دختر رو چطور باید تربیت کرد؟

من یک نامادری هستم.نامادری ها مادرانی هستند که به اندازه یک مادر و حتی بیشتر انرژی صرف میکنند اما هرگز به اندازه یک مادر ستایش نمیشوند.نه تنها ستایش نمیشوند که حتی گاهی ...اما خدایی دارم که قدردان من است...

دوتاش اشتباهه یه چیزی بین این دو خوبه

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودم اولیم. دخترمو حد وسط بار میارم

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2456

دختر باید دختر باشه . مهربون با ادب. از بچه های لووس و حرفای بزرگتر از دهنشون بزنن میزنم میترکونم بچه رو 😁

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.

تعادل همیشه خوبه

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2714

من خودم بین این دوتام ولی از اینکه بعضی وقتا کوزت بودم ناراحت میشم خیلی.اصلاخوب نیست خودت اولویت نباشی.من ازاین موضوع ناراحتم که همه روبخودم ترجیح میدم.به شوخی به شوهرم میگم دخترم کسی نبایدبهش بگه بالاچشمت ابرو،آزادی کامل داره،یه طبقه بالاخونمون بنداز براخودشودوس پسراش.اصلانپرسی کجامیره کی میره کی میادا😁

دردم از یار است و درمان نیز هم

(برای خواسته هاشون پافشاری کنن و کاری نداشته باشن شرایط چه جوره)

با این قسمتش مخالفم 

بنظرم دختباید با سیاست بزرگ بشه بدونه کی باید روی یچیزی پافشاری گنه و کی باید از خواستش بگذره 

و اینکه لوس بودن هم مدل های مختلف داره 

یکی هست بچش یچی میخواد کلی گریه و جیغ جیغ میکنه بعد بهش میدن و میگن لوس شده 

من دخترم دو و نیم سالشه بهش یاد دادم وقتی یچیزی  بخواد 

باید لبخند بزنه و مامان و باباش رو ببوسه و خواستش رو بگه واقعا هم همینطوره 

اوایل یاد گرفته بود با جیغ و گریه میخواست الان راهش رو یاد گرفته

بچه های این نسل خیییییلی زرنگن

تولید کننده انواع میوه خشک و لواشک خالص عسل و زعفران با کیفیت صادراتی ارسال به همه شهرها و خارج از کشور😍کانال تلگرام 👈 https://t.me/khanemivekhoshk  پیج اینستاگرام 09157112469👇 https://instagram.com/Khanemivekhoshk
2706