1265
1273

یه سری از مادرا دختراشون رو به سبک تربیتی پرین و حنا و کوزت تربیت میکنن.دخترایی میشن خودمتکی و صبور و مهربون.اصلا لوس بازی در نمیارن.اصلا خودخواه نیستن.اتفاقا از خود گذشته و مهربونن.

بعضیا هم میگن دختر باید لوس باشه.از اول لوس بارشون میارن و یادشون میدن که اولویت اولشون خودشون باشه.به جای مهربونی سیاست یادشون میدن.یادشون میدن ناز کنن.خودشونو لوس کنن.برای خواسته هاشون پافشاری کنن و کاری نداشته باشن شرایط چه جوره.مهم راحتی و خوشی دختر است.

واقعا به نظرتون دختر رو چطور باید تربیت کرد؟

دوتاش اشتباهه یه چیزی بین این دو خوبه

💫هیچ وقت از ناراحتی دیگران خوشحال و از خوشحالی دیگران ناراحت نشو..💗میشه یه صلوات برای آرامش قلبم بفرستی الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل 💖

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1279

تعادل همیشه خوبه

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

من خودم بین این دوتام ولی از اینکه بعضی وقتا کوزت بودم ناراحت میشم خیلی.اصلاخوب نیست خودت اولویت نباشی.من ازاین موضوع ناراحتم که همه روبخودم ترجیح میدم.به شوخی به شوهرم میگم دخترم کسی نبایدبهش بگه بالاچشمت ابرو،آزادی کامل داره،یه طبقه بالاخونمون بنداز براخودشودوس پسراش.اصلانپرسی کجامیره کی میره کی میادا😁

دردم از یار است و درمان نیز هم
1307

(برای خواسته هاشون پافشاری کنن و کاری نداشته باشن شرایط چه جوره)

با این قسمتش مخالفم 

بنظرم دختباید با سیاست بزرگ بشه بدونه کی باید روی یچیزی پافشاری گنه و کی باید از خواستش بگذره 

و اینکه لوس بودن هم مدل های مختلف داره 

یکی هست بچش یچی میخواد کلی گریه و جیغ جیغ میکنه بعد بهش میدن و میگن لوس شده 

من دخترم دو و نیم سالشه بهش یاد دادم وقتی یچیزی  بخواد 

باید لبخند بزنه و مامان و باباش رو ببوسه و خواستش رو بگه واقعا هم همینطوره 

اوایل یاد گرفته بود با جیغ و گریه میخواست الان راهش رو یاد گرفته

بچه های این نسل خیییییلی زرنگن

تولید کننده انواع میوه خشک با کیفیت صادراتی ارسال به همه شهرها و خارج از کشور😍😍@khanemivekhoshk       09157112469
(برای خواسته هاشون پافشاری کنن و کاری نداشته باشن شرایط چه جوره) با این قسمتش مخالفم  بنظ ...

نه تنها دختر بلکه همه ی آدما باید با سیاست بزرگ بشن و سیاست رو بلد باشن😊

برای حاجتم یدونه صلوات بفرستید😔❤
1267
من اولی م 😑 خاک تو سرم🤦‍

منم متاسفانه😓ولی دخترم از الان معلومه خود خواهه ولی یکم خجالتیه

👈عاشق که بشی حالت حال دل مجنونه دست خود آدم نیس فکرت همه جا اونه عاشق که بشی مست بوی نم بارونی چشماتو که میبندی تو خاطره هاتونی👉هواااااش...میزنه بسرت ولی دور وبرت چیزی جز جای خالیش نیس آدددددم...دل شو که بده مثل دیوونه ها دیگه هی چیزی حالیش نیس☝دی ماهی ام😀😀

هيچكدوم 

به نظر من دختر رفتارهاي خانمانه و لوندي رو از مادرش ياد ميگيره بايد روي تربيت بچه وقت گذاشت مادر بايد خيلي مواظب رفتارش باشه حداقل در مورد بچه خودم مطمئنم كه دقيقا رفتارهاي منو كپي پيست ميكنه درمورد اينكه بخواد همه چيز رو با لوس بازي بدست بياره مخالفم نبايد دختر وابسته باربياد وگرنه تو زندگي مشترك ممكنه از طرف همسرش اذيت بشه 

در بدترينِ ما آنقدر خوبي هست ،و در بهترينِ ما آنقدر بدي هست ،كه هيچ يك از ما اين حق را نداريم كه از ديگري عيب جويي كنيم .
1290