2410
2553
عنوان

اسم بچه

236 بازدید | 33 پست

سلام خوبین؟ 

من اصلا حالم خوب نیست! من برای دخترم اسم انتخاب کرده بودم   کارینا،  اما یک روز قبل از شناسنامه گرفتن همه یهو ریختن سرم که خیلی اسم سختیه و عوضش کن و بذار لیانا،  اسم پسر اولم کیانه،  خیلی دوس داشتم از ک باشه،  خلاصه اینکه بعد از مدت ۱۰ ماه، هنووووووووز نتونستم اسمشو بپذیرم،  دارم دیوونه میشم،  اصن نمیدونم چی کار کنم 😭  خودم لیان صداش میکنم، بنظرم یکم از لیانا بهتره، چون خیلی خیلی زیاد شده،  کسی هست مشکل منو داشته باشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاتیا میزاشتی

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
2456

لیانام قشنگه ‌. دوستم ماه پیش گذاشت همینو

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
2714

عاشق اسم کیانم😍 اسم کیانا بیشتر بش میادا 

دعوایی ک آدم تو ذهنش با بقیه میکنه،صدبرابر بدتر از دعوای واقعی اعصاب آدم رو بهم میریزه.2سال خواننده خاموش بودم .تازه واردم زامبی ک نیستم😅

اتفاقا اسم الانش قشنگ تراز اسمیه ک خودت قرار بوده بزاری قبلش خوش آهنگ تره ببخشیدا انقد رک گفتم😙😙😙😙

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
2706