1147
1292

وقتی متوجه بشید شوهرتون بخاطر نفع خونوادش بهتون یه مدت دروغ درم تحویل داده و سرتون رو کلاه گذاشته و شما بخاطر دروغش که دلتون سوخته از خودتون خیلی مایه گذاشتید به نفع اونا و کمک بزرگ مالی کردید، بعد یهو بفهمید همش فیلم بوده چیکار میکنید؟ من دقیقا الان تو این شرایطم.

ازینکه بگید مطمینی، باید بگم صد در صد چون از روی ثبوت فهمیدم ولی ثبوت رو نمیخام نشون بدم بهش چون برا دروغا احتمالی بعدیش لازمه

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1291
چیزی که اثبات میکنه که بهم دروغ گفته

ثبوت یعنی اثبات. 

اثبات رو که نمیشه نشون داد 

منظورت مدرکه 😶😶😶

روشنفکر کیست ؟؟ روشنفکر امیر کبیر بود که یک تنه ایران رو متحول کرد ولی یک ارزن باج به بیگانه نداد  😘😘😘😘😘
1323
فک کنم منظورش چیزای ثابت شدس و مدرک

اره کاربردش تو جمله اشتباه بود قابل فهم نبود خیلی

روشنفکر کیست ؟؟ روشنفکر امیر کبیر بود که یک تنه ایران رو متحول کرد ولی یک ارزن باج به بیگانه نداد  😘😘😘😘😘
ب روش میارم . میزارم میرم چندوقتی ‌ اون کمک رو هم پس میگیرم

اگه به روش بیارم و برا خودش توجیه الکی کنه و منطقی نباشه اونوخ چیکار کنم؟

نمیخام خانواده خودمو درگیر این موضوع کنم

کمک رو نمیتونم پس بگیرم چون زیاده و نمیتونن حتی امسال پس بدن

بخاطر دروغشون من باشم جنجال میکنم از تو حلقشون میکشم بیرون باید پس بدن تا هروقت ک طول بکشه

خاهشمندم کسایی ک راجب علوم غریبه .ماورالطبیعه و طلسم اطلاعات ندارن ریپلای نکنن
اگه به روش بیارم و برا خودش توجیه الکی کنه و منطقی نباشه اونوخ چیکار کنم؟ نمیخام خانواده خودمو درگی ...

وقتی مدرک ثبوت قضیه رو داری پس نمتونه توجیه کنه 

خاهشمندم کسایی ک راجب علوم غریبه .ماورالطبیعه و طلسم اطلاعات ندارن ریپلای نکنن
1226

نظر من اینه ک اولین اصل زندگی مشترک اعتماده چرا اینقدر بی اعتمادید به هم 

رک بگو بهش که فهمیدی و ناراحتی بابتش

وقتی مدرک ثبوت قضیه رو داری پس نمتونه توجیه کنه 

نمیخام مدرک اثبات دروغشو بهش نشون بدم. چون اگع بازم بعدا بهم دروغ بگه دیگه متوجه نمیشم. مدرک تو گوشی خودشه و وقتی یاد بگیره دیگه مدرکی از دروغاش نمیمونه

عزیزم خیلی حال بدی داری.میفهمم.

منم شوهرم بخاطر راحتی خودش و مامانش بهم دروغ گفت و دروغ اونا باعث شد من تا آخر عمرم گرفتار بشم.

دوست ندارم در مورد جزئیاتش بگم چون واقعا ناراحتم میکنه.فقط همینو بگم که هیچ وقت نامردی شوهرم و خانوادش رو نمیبخشم.دعا میکنم اونا هم جایی که زندگیشون خیلی نقطه حساسیه خدا به تور آدمایی شبیه خودش بندازتشون.

هیچ وقت فراموش نمیکنم.ولی بهرحال کاریه که شده.

من بدبخت شدم برای همیشه و مادرشوهرم راحت و آسوده.و شوهرم عشقش مامان جونش رو شاد کرده.

بهرحال ناراحتی من مشکلم رو حل نمیکنه.اونی که اونطور با خودخواهی طرف خانوادش رو گرفت و حاضر به بدبختی من شد هم مطمئنا با حرف زدن من نمیاد مرهم رو دلم بذاره.اگه گله کنم و شاکی بشم بازم خودم کوفتشو میخورم.

فقط به خدا واگذار کن.واقعا اعتقاد داشته باش خدا ظلم کسی رو بی جواب نمیذاره.

نمیخام مدرک اثبات دروغشو بهش نشون بدم. چون اگع بازم بعدا بهم دروغ بگه دیگه متوجه نمیشم. مدرک تو گوشی ...

خب بالاخره ک باید بگی    

1290