2733
2734
عنوان

هررررررر کی دوست داره چشاشو ببنده ب سوالم فکر کنه و جواب بده.

| مشاهده متن کامل بحث + 353 بازدید | 55 پست

گریه میکنم یا میرم یه مکان مذهبی ..یا میشینم با خدا حرف زدن یا فیلم میبینم یا میخوابم😑😑😑😑

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

روتختم زیره پتو

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2738

من همیییییشه توی تنهایی هامم یکی کنارم بوده برای همین هیچ وقت احساس تنهایی نکردم ولی وقتایی که از همه چیز خسته میشم تو بغل همسرم آروم میگیرم. 

خدایا مرسی که همیشه هوامونو داری 😍😘❤️

وقتی که دلتنگ میشم و همراه تنهایی میرم....

این اهنگه رو گوش میدم😉

قرص میخورم که خوابم ببره

دو سه ساااعت میخوابم و معمولا وقتی بیدار میشم حالم بدتره😂😂

کلا کاری ازم برنمیاد باید خودش بگذره

اسم امام رضا ک میاد دلم میلرزه چرا😭

منم دوس دارم برم ولی میدونم نمیطلبه واسه همین نگفتم ک حرم😞😞😞

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

میخوابم

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

دوست دارم تنهایی خیلی جاها برم خیلی کارابکنم ولی نمیشه قبلنا حسااااااابی در حد کور شدن گریه میکردم بعدم یه خواب عمیق میرفتم ولی بعد بیدار شدنس حس خیلی بدی بود چون فکر میکردم خواب دیدم وقتی یادم میومد واقعیته بازم گریه میکردم ولی الان بخاطر بچه نمیتونم اونکارارو بکنم فقط سرمو میذارم تو دل دخترمو گریه میکنم😭

درتمام جان من جاکرده ای ،ای تمام آیه ی تکرارمن...
2706