2041
2042
عنوان

هررررررر کی دوست داره چشاشو ببنده ب سوالم فکر کنه و جواب بده.

| مشاهده متن کامل بحث + 353 بازدید | 55 پست
یا امام رضا یا جمکران. خدایی حس آرامشش ناب.

اسم امام رضا ک میاد دلم میلرزه چرا😭

.خانمایی ک تجربه زایمان طبیعی دارین، اگه نکته ای درباره زایمان دارید ریپلایم کنید و بگین.من هییییچ تجربه ای ندارم.زایمانم نزدیکه.خدا خیرتون بده.💋مرسی💋سال جدید🐄دوستانی ک قصد خونه تکونی دارید؛اگه دوست داشتین یه سر به تاپیک خونه تکونیم بزنید. بلد نیستم تو امضا لینک بذارم ریپ کنید لینک بدم😘

چطور یک روزه اندامی زیبا  داشته  باشیم  ؟

من همیییییشه توی تنهایی هامم یکی کنارم بوده برای همین هیچ وقت احساس تنهایی نکردم ولی وقتایی که از همه چیز خسته میشم تو بغل همسرم آروم میگیرم. 

خدایا مرسی که همیشه هوامونو داری 😍😘❤️

وقتی که دلتنگ میشم و همراه تنهایی میرم....

این اهنگه رو گوش میدم😉

قرص میخورم که خوابم ببره

دو سه ساااعت میخوابم و معمولا وقتی بیدار میشم حالم بدتره😂😂

کلا کاری ازم برنمیاد باید خودش بگذره

2039
اسم امام رضا ک میاد دلم میلرزه چرا😭

منم دوس دارم برم ولی میدونم نمیطلبه واسه همین نگفتم ک حرم😞😞😞

خـــــدایا❤️  بابت هر گره ای ک به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم منو ببخش  ❤️                                      

میخوابم

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

دوست دارم تنهایی خیلی جاها برم خیلی کارابکنم ولی نمیشه قبلنا حسااااااابی در حد کور شدن گریه میکردم بعدم یه خواب عمیق میرفتم ولی بعد بیدار شدنس حس خیلی بدی بود چون فکر میکردم خواب دیدم وقتی یادم میومد واقعیته بازم گریه میکردم ولی الان بخاطر بچه نمیتونم اونکارارو بکنم فقط سرمو میذارم تو دل دخترمو گریه میکنم😭

ما دو نفریم تویه کاربری ینی تقریبا دوروح دریک جسم😄😅دوتا خواهریم برای همین موضوعات تاپیکا یذره بهم ریختس یکی واسه جهاز سوال میپرسه یکی واسه نوزادش😎😉
پل خواجو کنار زاینده رود❤️

اب ب منم حس زندگی میده😌🌊

.خانمایی ک تجربه زایمان طبیعی دارین، اگه نکته ای درباره زایمان دارید ریپلایم کنید و بگین.من هییییچ تجربه ای ندارم.زایمانم نزدیکه.خدا خیرتون بده.💋مرسی💋سال جدید🐄دوستانی ک قصد خونه تکونی دارید؛اگه دوست داشتین یه سر به تاپیک خونه تکونیم بزنید. بلد نیستم تو امضا لینک بذارم ریپ کنید لینک بدم😘
2050
منم دوس دارم برم ولی میدونم نمیطلبه واسه همین نگفتم ک حرم😞😞😞

خانومای عزیز لطفا به تاپیک آخرم که ختم صلوات برای امام حسین علیه السلام به نیت سلامتی و فرج آقا امام زمان هستش سر بزنید 

خدایا مرسی که همیشه هوامونو داری 😍😘❤️
هیچی میرم تودفترچه خاطراتم مینویسم

رفیق تنهاییام و البته غصه هام ... من تو دفترچه خاطرات با بچه ای ک ممکنه خدا بده درد دل میکنم❤

گریه میکنم یا میرم یه مکان مذهبی ..یا میشینم با خدا حرف زدن یا فیلم میبینم یا میخوابم😑😑😑😑

چرا من دیگه نمیرم شابدوالعظیم تنها جای مذهبی ک تو جنوب شرق بلدم

واقعا ک ادم فارق میشه از هر هیاهویی..

1718