1464
1411
عنوان

هررررررر کی دوست داره چشاشو ببنده ب سوالم فکر کنه و جواب بده.

| مشاهده متن کامل بحث + 352 بازدید | 55 پست

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

من همیییییشه توی تنهایی هامم یکی کنارم بوده برای همین هیچ وقت احساس تنهایی نکردم ولی وقتایی که از همه چیز خسته میشم تو بغل همسرم آروم میگیرم. 

خدایا مرسی که همیشه هوامونو داری 😍😘❤️

وقتی که دلتنگ میشم و همراه تنهایی میرم....

این اهنگه رو گوش میدم😉

قرص میخورم که خوابم ببره

دو سه ساااعت میخوابم و معمولا وقتی بیدار میشم حالم بدتره😂😂

کلا کاری ازم برنمیاد باید خودش بگذره

1475

میخوابم

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

دوست دارم تنهایی خیلی جاها برم خیلی کارابکنم ولی نمیشه قبلنا حسااااااابی در حد کور شدن گریه میکردم بعدم یه خواب عمیق میرفتم ولی بعد بیدار شدنس حس خیلی بدی بود چون فکر میکردم خواب دیدم وقتی یادم میومد واقعیته بازم گریه میکردم ولی الان بخاطر بچه نمیتونم اونکارارو بکنم فقط سرمو میذارم تو دل دخترمو گریه میکنم😭

ما دو نفریم تویه کاربری ینی تقریبا دوروح دریک جسم😄😅دوتا خواهریم برای همین موضوعات تاپیکا یذره بهم ریختس یکی واسه جهاز سوال میپرسه یکی واسه نوزادش😎😉
8
منم دوس دارم برم ولی میدونم نمیطلبه واسه همین نگفتم ک حرم😞😞😞

خانومای عزیز لطفا به تاپیک آخرم که ختم صلوات برای امام حسین علیه السلام به نیت سلامتی و فرج آقا امام زمان هستش سر بزنید 

خدایا مرسی که همیشه هوامونو داری 😍😘❤️
1396
هیچی میرم تودفترچه خاطراتم مینویسم

رفیق تنهاییام و البته غصه هام ... من تو دفترچه خاطرات با بچه ای ک ممکنه خدا بده درد دل میکنم❤

شب بخیر گفتنِ ما محضِ ادای ادب است/ورنه چون شب برسد اولِ بیداریِ ماست  
گریه میکنم یا میرم یه مکان مذهبی ..یا میشینم با خدا حرف زدن یا فیلم میبینم یا میخوابم😑😑😑😑

چرا من دیگه نمیرم شابدوالعظیم تنها جای مذهبی ک تو جنوب شرق بلدم

واقعا ک ادم فارق میشه از هر هیاهویی..

شب بخیر گفتنِ ما محضِ ادای ادب است/ورنه چون شب برسد اولِ بیداریِ ماست  

تنها که بشم فقط با خدا حرف میزنم همین

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو
1508