1600
1480

همینطوری دارم میپرسم.ددیل خاصی نداره

🌹وقتی از دنیا خسته شدی و می خوای تنها باشی کجا میری؟🌹

جان مادر نمی آیی؟چین های پیشانی مادر هنوز به تعداد دلخواهت نرسیده؟عشق منخانه ام سوت و کور است نمیایی؟زبانم قاصر است نمیایی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست اگر او را دیدی یا صدایی از او شنیدی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا💚شب بخیر گفتنِ ما محضِ ادای ادب است/ورنه چون شب برسد اولِ بیداریِ ماست 

چه سوال خوبی

.......خودت چشمامو میبندی و این قصه تموم میشه 💞           🅰️خیالم را هر شب به خلوتت می فرستم بگذار خواب هایم؛ در آغوش تو بیدار شوند❤️                                                           .   🅱️به خاطر این جماعت تغییرنکن آن ها هر روز تو را جور دیگری می خواهند. (هرتا مولر)

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

من فقط سکوت میکنم میرم تو رختخواب چشمامو میبندم دراز میکشم 

.......خودت چشمامو میبندی و این قصه تموم میشه 💞           🅰️خیالم را هر شب به خلوتت می فرستم بگذار خواب هایم؛ در آغوش تو بیدار شوند❤️                                                           .   🅱️به خاطر این جماعت تغییرنکن آن ها هر روز تو را جور دیگری می خواهند. (هرتا مولر)
1546
8

میرم دوش میگیرم😔 همش دوس دارم تنها باشم 

دعوایی ک آدم تو ذهنش با بقیه میکنه،صدبرابر بدتر از دعوای واقعی اعصاب آدم رو بهم میریزه.2سال خواننده خاموش بودم .تازه واردم زامبی ک نیستم😅
چه سوال خوبی

فدات .

من خودم دلم میخواد از یه در مخفی برم توی باغ پر عظمت ک همه چیز یادم بره ک فقط من باشمم و زیبایی ها و خدا❤❤

❤❤

❤❤

🌹🌹

جان مادر نمی آیی؟چین های پیشانی مادر هنوز به تعداد دلخواهت نرسیده؟عشق منخانه ام سوت و کور است نمیایی؟زبانم قاصر است نمیایی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست اگر او را دیدی یا صدایی از او شنیدی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا💚شب بخیر گفتنِ ما محضِ ادای ادب است/ورنه چون شب برسد اولِ بیداریِ ماست 
1601

گریه میکنم یا میرم یه مکان مذهبی ..یا میشینم با خدا حرف زدن یا فیلم میبینم یا میخوابم😑😑😑😑

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😢😢😢😢بگو که فقط خدای مریم ها نیستی 😢😢😢😢😔😔😔😔
1578