1464
1459

همینطوری دارم میپرسم.ددیل خاصی نداره

🌹وقتی از دنیا خسته شدی و می خوای تنها باشی کجا میری؟🌹

شب بخیر گفتنِ ما محضِ ادای ادب است/ورنه چون شب برسد اولِ بیداریِ ماست  

چه سوال خوبی

.......خودت چشمامو میبندی و این قصه تموم میشه 💞           🅰️خیالم را هر شب به خلوتت می فرستم بگذار خواب هایم؛ در آغوش تو بیدار شوند❤️                                                           .   🅱️به خاطر این جماعت تغییرنکن آن ها هر روز تو را جور دیگری می خواهند. (هرتا مولر)

میخوای وام بگیری؟یا واسه وامت ضامن نیاز داری؟

هرکدوم رو بخوای تو وامیار میتونی پیدا کنی تازه ، ما بهت مشاورم میدیم

وامیار مشاور هوشمند مالی شما

من فقط سکوت میکنم میرم تو رختخواب چشمامو میبندم دراز میکشم 

.......خودت چشمامو میبندی و این قصه تموم میشه 💞           🅰️خیالم را هر شب به خلوتت می فرستم بگذار خواب هایم؛ در آغوش تو بیدار شوند❤️                                                           .   🅱️به خاطر این جماعت تغییرنکن آن ها هر روز تو را جور دیگری می خواهند. (هرتا مولر)
1475
1334

میرم دوش میگیرم😔 همش دوس دارم تنها باشم 

دعوایی ک آدم تو ذهنش با بقیه میکنه،صدبرابر بدتر از دعوای واقعی اعصاب آدم رو بهم میریزه.2سال خواننده خاموش بودم .تازه واردم زامبی ک نیستم😅
چه سوال خوبی

فدات .

من خودم دلم میخواد از یه در مخفی برم توی باغ پر عظمت ک همه چیز یادم بره ک فقط من باشمم و زیبایی ها و خدا❤❤

❤❤

❤❤

🌹🌹

شب بخیر گفتنِ ما محضِ ادای ادب است/ورنه چون شب برسد اولِ بیداریِ ماست  

میرفتم رو تخت ی موزیک اروم ولی الان با نی نیم خودمو سرگرم میکنم

شمارش معکوس تولد عشق مامان رهام من شروع شده تولد بوقت یکسالگی😍😍😍😍😍 ٢).وقتے میتونستہ اشتباهتو ببخشہ ولے نبخشیده یعنے منتظر بوده اشتباه کنے کہ بره...
1476

گریه میکنم یا میرم یه مکان مذهبی ..یا میشینم با خدا حرف زدن یا فیلم میبینم یا میخوابم😑😑😑😑

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهار من 😻😻😻بُوَد آن گَه...💜💜💜که 💟یاااااارر💟می آید...😍😍😍برای سلامتیش یدونه صلوات میفرستی ؟👨🏾‍⚕️💏💏💏دعا کنین زود بیاد پیشم👫👫👫💑💑💏💏💏
1457