1822
1823

همینطوری دارم میپرسم.ددیل خاصی نداره

🌹وقتی از دنیا خسته شدی و می خوای تنها باشی کجا میری؟🌹

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤🌹خدایا کمکمون کن .آرزوم خوشبختی مونه از همه لحاظ❤🌹

میخوابم

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

چه سوال خوبی

.......خودت چشمامو میبندی و این قصه تموم میشه 💞           🅰️خیالم را هر شب به خلوتت می فرستم بگذار خواب هایم؛ در آغوش تو بیدار شوند❤️                                                           .   🅱️به خاطر این جماعت تغییرنکن آن ها هر روز تو را جور دیگری می خواهند. (هرتا مولر)

پزشک آنلاین متخصص کرونا

توی سایت دکتر ساینا از بهترین پزشکان متخصص آنلاین مشاوره پزشکی دریافت کنید

من فقط سکوت میکنم میرم تو رختخواب چشمامو میبندم دراز میکشم 

.......خودت چشمامو میبندی و این قصه تموم میشه 💞           🅰️خیالم را هر شب به خلوتت می فرستم بگذار خواب هایم؛ در آغوش تو بیدار شوند❤️                                                           .   🅱️به خاطر این جماعت تغییرنکن آن ها هر روز تو را جور دیگری می خواهند. (هرتا مولر)
1825

هندزفریمو میزارم ک صدای هیچ کسو نشنوم میرم تو اتاق چن ساعتی میمونم

بادلخوری به خــــدا گفتم :                                   درب آرزو هایم را قفل کردی و کلید راهم پیش خودت نگه داشتی 💔                                                         خــدا لبخندی زد و گفت:                                          همه عشــقم این است ک به هوای این کلید هم ک شده گاهــی به من سر میــزنی ❤️                                                  
1841

میرم دوش میگیرم😔 همش دوس دارم تنها باشم 

دعوایی ک آدم تو ذهنش با بقیه میکنه،صدبرابر بدتر از دعوای واقعی اعصاب آدم رو بهم میریزه.2سال خواننده خاموش بودم .تازه واردم زامبی ک نیستم😅
چه سوال خوبی

فدات .

من خودم دلم میخواد از یه در مخفی برم توی باغ پر عظمت ک همه چیز یادم بره ک فقط من باشمم و زیبایی ها و خدا❤❤

❤❤

❤❤

🌹🌹

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤🌹خدایا کمکمون کن .آرزوم خوشبختی مونه از همه لحاظ❤🌹
1794
1718