1363
1389

سلام دوستان بله قرص های گلوتاتیون زیاده میت. نید سفارش بدین و آمپولشم جدیدا اومده ک بعضی کلنیک ها تزریق میکنن یه کلنیک توی تهران هست ک تزریق میکنه و همچنین میتونید ازونجا سفارش بدین براتون ارسال میکنن قیمت هر آمپول یک میلیون و هشتصد ک توی سه جلسه تزریق میکنن فک کنم هفته ای یبار

قیمت تورهای پاییزی آنتالیا در علی‌بابا

به نظر من اول تحقیق کنید عوارض ش رو بدونید هرچیزی رو نخورید هیچی واجب تر از سلامتی نیست

دوست عزیز شما تحقیق کن درباره گلوتاتیون ک بجز فواید دیگه هیچ عوارضی نداره علاوه بر پوست واس کل بدن خیلی خیلی مفید و واجبه 

1401
دوست عزیز شما تحقیق کن درباره گلوتاتیون ک بجز فواید دیگه هیچ عوارضی نداره علاوه بر پوست واس کل بدن خ ...

منم نگفتم بده گفتم هرکاری میخواید بکنید باید تحقیق کنید حالا چرا به شما برخورد

دوست عزیز شما تحقیق کن درباره گلوتاتیون ک بجز فواید دیگه هیچ عوارضی نداره علاوه بر پوست واس کل بدن خ ...

کدوم کلینیک میگی توروخدا

جرئت متفاوت بودن رو داشته باش اين دنيا پره از آدمهاى معمولى...!  
1376
سلام ببخشید کسی میدونه آمپول گلوتاتیونو از کجا باید تهیه کنم و قیمتش چنده؟عاخه تو سایت مالتینا ۶۰۰تو ...

چی کردی خاهر

جرئت متفاوت بودن رو داشته باش اين دنيا پره از آدمهاى معمولى...!  

آدرس کلنیکش تهران خیابان شریعتی روبروی مترو شریعتی من پیجش رو توی اینستا دبدم ک تزریق میکنن و هم کپسولش رو میفروشن و هم میتونید آمپولش رو سفارش بدین شماره تماسم دارن باید برم نگاه کنم براتون بنویسم الان حفظش نیستم این از اطلاعات من

1403
آدرس پیج هم glutathion_skin_white

دوستم من سفیدم.فقط پنج ساله درگیر لک و کک و مک شدم.تقریبا تمام کرمای ضد لک ایرانی رو زدم.الان بسیار محو شدن.جوری که بعضیا میگن نداری.اما من ادرس هر یه دونه لک رو روی صورتم میدونم.و می دونم کامل نرفتن.به نظرت روی لک هام تاثیر داره؟شما کسی رو دیدی کرده باسه؟زیادی بی روح و شیر برئجی نشیم.

1424