2733
2734
عنوان

دیروز خیلی ترسیدم😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 661 بازدید | 61 پست
بالکن نداره اتاقم.باشه ولی خدا کنه تاالان بیرون نیومده باشه

ن گیر میکنه تو خاک و ات و اشغال

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
جلو لوله جارو رو ببند با کیسه تا شوهرت بیاد ولی بعیدمیدونم در بیاد

همینکارو میکنم کاش بیرون نیومده باشه تا حالا

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جفتش عالی بود کاش دبروز به فکرم میرسبد😳ولی تا حالا یعنی بیرون نیومده؟

اینو دیگه نمی دونم. یعنی نمی دونم ملخ تو کیسه جارو برقی بیشتر حال میکنه یا تو اتاق. 

ان شاءالله که بیرون نیومده. شانس آوردی یه دونس. 

اگه مثل مارمولک تو خونه ی ما دوتا بود چیکار می‌کردی؟ 

دوتا مارمولک تو خونمون گم شدن. تا مدت ها با ترس تو خونه بودم. 

موقع اثاث کشی یه بچه مارمولک پیدا شد. 

بله بله... نر و ماده بودن همو پسندیدن عروسی کردن بچه دار شدن. 😁😁😁😁😁😁

ن گیر میکنه تو خاک و ات و اشغال

وای خدا کنه.ممنونم دوستم.

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
2728
اینو دیگه نمی دونم. یعنی نمی دونم ملخ تو کیسه جارو برقی بیشتر حال میکنه یا تو اتاق.  ان شاءالل ...

واااای چجوری میخوابیدی؟

زنده بودن؟

چی میخوردن که زنده موندن؟

فکر خوبیه

من شب اولی که اومده بودیم خونه جدید شوهرم شب کار بود بعد ی مارمولک دیدم با جارو برقی افتادم دنبالش و گرفنمش جارو رو گذاشتم تو بالکن تا صبح خودش دراومد رفت

خدایااااا واقعا 5 سال انتظار بس نیست...؟ نی نی مو زودتر بفرست تو دلم 😭😭😭😭
اینو دیگه نمی دونم. یعنی نمی دونم ملخ تو کیسه جارو برقی بیشتر حال میکنه یا تو اتاق.  ان شاءالل ...

شاید بیشتر باشه منکه دیگه تو اتاق نرفتم😭😭از ترس

انقدر اگه میترسیدم همون اول اینکارو میکردم 

عزیزم صد درصد موقع ورود به خونه به لباسهاتون چسبیده بوده  و الان  شما دیدیش وگرنه  نه از راه کولر  و نه از توری پنجره رد نمیتونه بشه

خدایا گفتی تکیه کن برمن و توکل کن و طبق خاسته من عمل کن و نتیجه را بر من بسپار......الان جایی هستم که خودت گفتی هر وقت بنده من گره  ای  مشکلی  تو کارت افتاد و نگاهت به سمته کسیه که  کار  تورو اون راه بندازه  گفتی به عزت و جلالم قسم که حاجتتو نمیدم 😢الان من از همه نا امیدم و نگاهم به رحمته تویه ای ارحم و الراحمین بعداونهمه سختی و سقط بالاخره منو خدابا یه تودلی که هیچی نمیدونستم ازش غافلگیرم کردی سونو گفت شش هفته با ضربان قلب طبیعی...اما الان این خونریزی پشت جفت چیبود که یهو اومد و عیدم رو با اشک شروع میکنم...رشدش گیر کرده قلبش میزنه هر پنج ثانیه....بخاطر خونریزی پشت جفت نمیتونه خون درست بگیره...خدایا امیدم به تویه دکترم تمام داروهام قطع کردیعنی منتظر سقط باشم...اما بااین حال هنوز علایمم سرجاشه چکنم 😭😭😭خدا میدونم اگه توبخای هیچ کسی نمیتونه توش دستی بلند کنه میدونی که چقدر قلبم شکسته از خودت خاستم به خودتم میسپارمش 😭فقط موندم اگه میخاستی بگیریش چرا انقدر غافلگیرم کردی و بی خبر آوردی تودلم اونم با قلب سالم 😭😭قربونت برم خدا بازم شکایت نمیکنم به خودت میسپارمش پاره تنم رو 💕
2738
واااای چجوری میخوابیدی؟ زنده بودن؟ چی میخوردن که زنده موندن؟

شوهرم گفت حتما از سوراخ پنجره رفتن. آخه بالای پنجره آشپزخونه شکسته بود دیگه بعد یه مدت کم کم گفتم حتما نیستن دیگه. 

انگار بودن اما یه جا قایم شده بودن. نمی دونم چی میخوردن. 

چقد شبیه ما فکر کن صابخونه طبقه پاینن من نصف شب با جارو برقی در حال بدو بدو

خدایااااا واقعا 5 سال انتظار بس نیست...؟ نی نی مو زودتر بفرست تو دلم 😭😭😭😭

اللن میاد سراغت واسه انتقام

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
من شب اولی که اومده بودیم خونه جدید شوهرم شب کار بود بعد ی مارمولک دیدم جارو برقی افتادم دنبالش و گر ...

افرین.

کاش منم همینکارو میکردم 

الان میترسم تعداد بیشتر باشه زیر تخت رفته باشه.😔

2706