1345
1341
عنوان

دیروز خیلی ترسیدم😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 614 بازدید | 61 پست
من دارم سکته میکنم صبحی شوهرم بیدارشده بودبره سرکارتوراه روصدام زدبیدارشدم رفتم دیدم عقرب نیشش زده ب ...

خواستی پودر بزنی بچه رو ببر بیرون پودر سمی خطرناکه

میگویم حالم خوب است ولی تو باور نکن.. میگویم دیگر انتظار امدنت صبرم رو لبریز نمیکند ولی تو باور نکن.. میگویم دیگر با شنیدن خبر بارداری فامیل و اشنا، دیدن نی نی های دیگران حسرت نصیب دلم‌ نمیشود ولی تو باور نکن..میگویم دیگر حرفهای اطرافیان راجب علت نیامدنت اذیتم نمیکند ولی تو باور نکن.. میگویم  دیگر در انتظار داشتنت اه از ته دل نمیکشم و گریه نمیکنم ولی تو باور نکن..تو باور نکن نازنینم من هنوز پرم از خواستنت کودکم
ولی با جارو برقی نگیر دیگه. چون اینجوری نمیمیرن. مگه با جارو بگیری و یه راست کیسه رو بندازی تو خیابو ...

اخه نمیتونم بکشمش که با جارو میگیرم بعد جارو رو میزارم تو حیاط ک در بیاد بره

میگویم حالم خوب است ولی تو باور نکن.. میگویم دیگر انتظار امدنت صبرم رو لبریز نمیکند ولی تو باور نکن.. میگویم دیگر با شنیدن خبر بارداری فامیل و اشنا، دیدن نی نی های دیگران حسرت نصیب دلم‌ نمیشود ولی تو باور نکن..میگویم دیگر حرفهای اطرافیان راجب علت نیامدنت اذیتم نمیکند ولی تو باور نکن.. میگویم  دیگر در انتظار داشتنت اه از ته دل نمیکشم و گریه نمیکنم ولی تو باور نکن..تو باور نکن نازنینم من هنوز پرم از خواستنت کودکم