1147
1292
عنوان

دیروز خیلی ترسیدم😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 606 بازدید | 61 پست
فکر خوبیه

من شب اولی که اومده بودیم خونه جدید شوهرم شب کار بود بعد ی مارمولک دیدم با جارو برقی افتادم دنبالش و گرفنمش جارو رو گذاشتم تو بالکن تا صبح خودش دراومد رفت

میگویم حالم خوب است ولی تو باور نکن.. میگویم دیگر انتظار امدنت صبرم رو لبریز نمیکند ولی تو باور نکن.. میگویم دیگر با شنیدن خبر بارداری فامیل و اشنا، دیدن نی نی های دیگران حسرت نصیب دلم‌ نمیشود ولی تو باور نکن..میگویم دیگر حرفهای اطرافیان راجب علت نیامدنت اذیتم نمیکند ولی تو باور نکن.. میگویم  دیگر در انتظار داشتنت اه از ته دل نمیکشم و گریه نمیکنم ولی تو باور نکن..تو باور نکن نازنینم من هنوز پرم از خواستنت کودکم
اینو دیگه نمی دونم. یعنی نمی دونم ملخ تو کیسه جارو برقی بیشتر حال میکنه یا تو اتاق.  ان شاءالل ...

شاید بیشتر باشه منکه دیگه تو اتاق نرفتم😭😭از ترس

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
انقدر اگه میترسیدم همون اول اینکارو میکردم 

عزیزم صد درصد موقع ورود به خونه به لباسهاتون چسبیده بوده  و الان  شما دیدیش وگرنه  نه از راه کولر  و نه از توری پنجره رد نمیتونه بشه

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا گفتی تکیه کن برمن و توکل کن و طبق خاسته او عمل کن و نتیجه را بر من بسپار....خدایا رفتم بتام تو سه روز شده از صد و دو رسیده به صد و هفتاد و هشت خیلی دارم اشک میریزم همه میگن خارج رحمه یا پوچه....الان جایی هستم که خودت گفتی هر وقت بنده من گره  ای  مشکلی  تو کارت افتاد و نگاهت به سمته کسیه که  کار  تورو اون راه بندازه  گفتی به عزت و جلالم قسم که حاجتتو نمیدم 😢الان من از همه نا امیدم و نگاهم به رحمته تویه ای ارحم و الراحمین هرکی خوند پرفایلمو لطفا واسه مصلحت  بچم دعاکنه 😭بچم بخاطر تشخیص اشتباه به بارداریه خارج رحم سقطشد

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

واااای چجوری میخوابیدی؟ زنده بودن؟ چی میخوردن که زنده موندن؟

شوهرم گفت حتما از سوراخ پنجره رفتن. آخه بالای پنجره آشپزخونه شکسته بود دیگه بعد یه مدت کم کم گفتم حتما نیستن دیگه. 

انگار بودن اما یه جا قایم شده بودن. نمی دونم چی میخوردن. 

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اینو دیگه نمی دونم. یعنی نمی دونم ملخ تو کیسه جارو برقی بیشتر حال میکنه یا تو اتاق.  ان شاءالل ...

😂

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه لطفا برا سلامتی نی نی تو راهیم یه صلوات بفرستی؟🌹
1291

چقد شبیه ما فکر کن صابخونه طبقه پاینن من نصف شب با جارو برقی در حال بدو بدو

میگویم حالم خوب است ولی تو باور نکن.. میگویم دیگر انتظار امدنت صبرم رو لبریز نمیکند ولی تو باور نکن.. میگویم دیگر با شنیدن خبر بارداری فامیل و اشنا، دیدن نی نی های دیگران حسرت نصیب دلم‌ نمیشود ولی تو باور نکن..میگویم دیگر حرفهای اطرافیان راجب علت نیامدنت اذیتم نمیکند ولی تو باور نکن.. میگویم  دیگر در انتظار داشتنت اه از ته دل نمیکشم و گریه نمیکنم ولی تو باور نکن..تو باور نکن نازنینم من هنوز پرم از خواستنت کودکم
من شب اولی که اومده بودیم خونه جدید شوهرم شب کار بود بعد ی مارمولک دیدم جارو برقی افتادم دنبالش و گر ...

افرین.

کاش منم همینکارو میکردم 

الان میترسم تعداد بیشتر باشه زیر تخت رفته باشه.😔

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
1320

ولی با جارو برقی نگیر دیگه. چون اینجوری نمیمیرن. مگه با جارو بگیری و یه راست کیسه رو بندازی تو خیابون. 

اونجوری از خونه زندگیت میرن بیرون. 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
افرین. کلش منم همینکارو میکردم  الان نیترسم تعداد بیشتر باشه زیر تخت رفته باشه.😔

ن بابا نترس

وای بنده خدا.

مارمولکم چندشه ها 😤

شوهرت الان نیست؟  

خوابه.

ولی انقدر خونسردو ریلکسه الان بهش بگم بی توجه باز میخوابه.ومحاله قبل سرکار رفتن دست به خاک جارو بزنه😩

1288
شوهرم گفت حتما از سوراخ پنجره رفتن. آخه بالای پنجره آشپزخونه شکسته بود دیگه بعد یه مدت کم کم گفتم حت ...

وای تصورشم سخته.

خوشگلشون ملخه که گیر تو اومده 🤣🤣🤣🤣🤣

عییییی.😣با اون پاهاش😤

خوابه. ولی انقدر خونسردو ریلکسه الان بهش بگم بی توجه باز میخوابه.ومحاله قبل سرکار رفتن دست به خاک ج ...

حالا تو بهش بگو. 

یه بار خونمون سوسک اومده بود من پریدم بالای مبل. بعد سوسکه رفت زیر مبل و فرش و اینا. شوهرم گفت بیا پایین با هم بگردیم دنبالش. گفتم نههههههه من همین بالا میمونم خودت پيداش کن. 😁😁😁😁😁😁

حالا میدونی شوهرم از چی تعجب میکنه؟ از اینکه من با دستم و با لمس کامل به انواع حیوانات غذا میدم. 

پارسال تو باغ وحش مشهد گوزن هم اومد از دستم غذا خورد تازه عادتم داشت خود دستمم می‌کرد تو دهنش. 

بعد من نمی ترسیدم. یا به کاسکوی مامانمینا غذا میدم و نوازشش میکنم. اما این سوسک و مارمولکو نمی دونم چرا ازشون میترسم. 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم صد درصد موقع ورود به خونه به لباسهاتون چسبیده بوده  و الان  شما دیدیش وگرنه  نه ...

وای راست میگی؟اخه توری پنجره پاره نیست.احتمال به جایی چسبید و اومد به قول شما

حالا تو بهش بگو.  یه بار خونمون سوسک اومده بود من پریدم بالای مبل. بعد سوسکه رفت زیر مبل و فرش ...

اتفاقا خونمون سوسک میبینم گاهی😢نمیتونم سم قوی بزنم بچم کوچیکه.ولی تجربشو دارم 😭😭

1280