1345
1341
عنوان

دیروز خیلی ترسیدم😢😢😢

614 بازدید | 61 پست

سلام دوستان.دیروز حوالی ظهر بود رفتم تو اتاق چندتا از عروسکهای دخترم که رو زمین بودوآویزون کنم به دیوار ،دیدم یه چیزی افتاد .من فکر کردم کاهدی چیزی از رو عروسک افتاده.دوباره دیدم یه چیزی انگار پرید😣😣

ملللللخ بود😭😭😭😭انقدر همرنگ موکت بود که دختر سه سالم ندیدش.

هی میومد سمتم ملخم میپرید اینورو اونور.خلاصه یه چط پرت کردم سرشو بلافاصله جارو برقی رو روشن کردمو زنده بود رفت تو جارو برقی😭الان یادم افتاد حالا ممونه از تو لوله دربیاد؟؟؟؟

من که عمرا برم کیسشو خالی کنم شوهرمم تا از سر کار بیاد بعد از ظهره.

چیکاااار کنم؟؟؟؟😟😟😟😟😔

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.

اصلا از کجا اومده بود؟اتاق ما با یه راهرو از حال جدا میشه ممکن نیست از ورودی حال تو اونده باشه 

پنجره هم توری داره.

ممکنه از کانال کولر باشه؟

الان زیر پشه بند توحالم😥😥

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

دوتا راه به ذهنم میرسه یکی اینکه سر لوله جارو برقی رو با چیزی مسدود کنی. یا اینکه حشره کش بزنی تو لوله. 

راه اول بهتره. دومی اذیتت میکنه. 

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1350
اصلا از کجا اومده بود؟اتاق ما با یه راهرو از حال جدا میشه ممکن نیست از ورودی حال تو اونده باشه  ...

جارو رو بزار تو بالکن

میگویم حالم خوب است ولی تو باور نکن.. میگویم دیگر انتظار امدنت صبرم رو لبریز نمیکند ولی تو باور نکن.. میگویم دیگر با شنیدن خبر بارداری فامیل و اشنا، دیدن نی نی های دیگران حسرت نصیب دلم‌ نمیشود ولی تو باور نکن..میگویم دیگر حرفهای اطرافیان راجب علت نیامدنت اذیتم نمیکند ولی تو باور نکن.. میگویم  دیگر در انتظار داشتنت اه از ته دل نمیکشم و گریه نمیکنم ولی تو باور نکن..تو باور نکن نازنینم من هنوز پرم از خواستنت کودکم

بابت غلط اای املایی عذر میخوام دراز کشیدمو تاپیک زدم متوجه نشدم 

هیچی اتش نشانی رو خبر کن 😐 خودتم از خونه فرار ‌کن 😑

انقدر اگه میترسیدم همون اول اینکارو میکردم 

1348
دوتا راه به ذهنم میرسه یکی اینکه سر لوله جارو برقی رو با چیزی مسدود کنی. یا اینکه حشره کش بزنی تو لو ...

جفتش عالی بود کاش دبروز به فکرم میرسبد😳ولی تا حالا یعنی بیرون نیومده؟

بابت غلط اای املایی عذر میخوام دراز کشیدمو تاپیک زدم متوجه نشدم  

با کیسه زباله دهن لوله رو ببند  بزار بمونه شوهرت بیاد خالی کنی یا اینکه  یه کیسه زباله و کیسه جارو برقیو ببر بیرون خالیش کن تو کیسه درکیسه رو گره بزن اگه شاید از بالکن اومده 

خدایاا جز تو پناهیی ندارم بی پناهم نکن معبودم منواز درگاهت ناامید برنگردون پروردگاررحیمم🙏 
با کیسه زباله دهن لوله رو ببند  بزار بمونه شوهرت بیاد خالی کنی یا اینکه  یه کیسه زباله و ک ...

بالکن نداره اتاقم.باشه ولی خدا کنه تاالان بیرون نیومده باشه

اصلا از کجا اومده بود؟اتاق ما با یه راهرو از حال جدا میشه ممکن نیست از ورودی حال تو اونده باشه  ...

رو شمعدانی هام ملخ سبز کوچیک بود گلهامو میخورد با دست گرفتم 😂 ولی بزرگهارو نمیتونم چندش هستن 

بحث کردن با نادان فایده نداره ، تو توهمات خودت شاد باش 😉😂 
1226
بالکن نداره اتاقم.باشه ولی خدا کنه تاالان بیرون نیومده باشه

ن گیر میکنه تو خاک و ات و اشغال

خدایاا جز تو پناهیی ندارم بی پناهم نکن معبودم منواز درگاهت ناامید برنگردون پروردگاررحیمم🙏 
جلو لوله جارو رو ببند با کیسه تا شوهرت بیاد ولی بعیدمیدونم در بیاد

همینکارو میکنم کاش بیرون نیومده باشه تا حالا

جفتش عالی بود کاش دبروز به فکرم میرسبد😳ولی تا حالا یعنی بیرون نیومده؟

اینو دیگه نمی دونم. یعنی نمی دونم ملخ تو کیسه جارو برقی بیشتر حال میکنه یا تو اتاق. 

ان شاءالله که بیرون نیومده. شانس آوردی یه دونس. 

اگه مثل مارمولک تو خونه ی ما دوتا بود چیکار می‌کردی؟ 

دوتا مارمولک تو خونمون گم شدن. تا مدت ها با ترس تو خونه بودم. 

موقع اثاث کشی یه بچه مارمولک پیدا شد. 

بله بله... نر و ماده بودن همو پسندیدن عروسی کردن بچه دار شدن. 😁😁😁😁😁😁

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ن گیر میکنه تو خاک و ات و اشغال

وای خدا کنه.ممنونم دوستم.

اینو دیگه نمی دونم. یعنی نمی دونم ملخ تو کیسه جارو برقی بیشتر حال میکنه یا تو اتاق.  ان شاءالل ...

واااای چجوری میخوابیدی؟

زنده بودن؟

چی میخوردن که زنده موندن؟

1335