1265
1273

؟؟؟

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️تو تنها افتخار زندگيمي❤️عشقم💍                                     باردار نيستم تيكر مراسممونِ خيلي ذوق و هيجان دارم گذاشتمش اينجا                                                                                   (΄◉◞౪◟◉`)

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

کتمان کن. 

اول بايد قطع دسترسي كنم بعد كتمان كنم كه اگه خواست نشون بده نتونه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️تو تنها افتخار زندگيمي❤️عشقم💍                                     باردار نيستم تيكر مراسممونِ خيلي ذوق و هيجان دارم گذاشتمش اينجا                                                                                   (΄◉◞౪◟◉`)
1291

مگ خلاف میکنین عزیزانم ک اینقدر واهمه شناخته شدن دارین😓

∽♔≅ مـــا ≅♔∽هـرچـــے هســـتیم . . .زنــــگ ⇄ تفـــــریح•●⇣₪ این و اون ₪⇣●•نیستـیـــــم✘✘✔حَــواسِـت باشِــــه⇶
1323
تو فک کن مادرشوهر من بیاد اینجا. چه شودددددد؟ 😁😁😁😁😁

بیاد هیچ نشود😂

∽♔≅ مـــا ≅♔∽هـرچـــے هســـتیم . . .زنــــگ ⇄ تفـــــریح•●⇣₪ این و اون ₪⇣●•نیستـیـــــم✘✘✔حَــواسِـت باشِــــه⇶
نه من قطع دسترسی نمیخوام فقط میخوام اسم و مشخصاتمو تغییر بدم

امکانش نیست گلم

اول بايد قطع دسترسي كنم بعد كتمان كنم كه اگه خواست نشون بده نتونه

اگه مشکلت با تاپیکاته خب بگو کدوماست جمع شیم گزارش بزنیم بپره.هااااان؟نظرت چیه؟ 

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مگ خلاف میکنین عزیزانم ک اینقدر واهمه شناخته شدن دارین😓

خلاف نميكنيم ولي چيزاي شخصي زندگيمون رو ميگيم كه دوست نداريم آشنا بدونه

اگه صدا كنيد ممنون ميشم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1308
اگ بخای نی نی یارو صداکنم قطع دسترسیتون کنه

قضایای خصوصیمو که کسی نمیدونه گفتم من . اگه میشه برای منم صدا کنید قطع دسترسیم کنه 😢

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهی اونایی که خوش قلبن امضای خدا پای آرزوهاشون ثبت بشه 😍
خلاف نميكنيم ولي چيزاي شخصي زندگيمون رو ميگيم كه دوست نداريم آشنا بدونه اگه صدا كنيد ممنون ميشم

چشم @نی_نی_یار_5    

قضایای خصوصیمو که کسی نمیدونه گفتم من . اگه میشه برای منم صدا کنید قطع دسترسیم کنه 😢

@نی_نی_یار_5    

اگه مشکلت با تاپیکاته خب بگو کدوماست جمع شیم گزارش بزنیم بپره.هااااان؟نظرت چیه؟ 

در اونصورت بازم خودش میپره

1290