2726
عنوان

خواهر شوهرم کادوی کهنه واسم اورده

789 بازدید | 19 پست

شام دعوتشون کردیم خونمون برا اولین بار و اولین بار هم بود ک میومدن خونمون ...یه کادو واسمون آوردند وقتی ک رفتند با ذوق و شوق رفتم باز کنم دیدم یه ست فنجون و استکان  با کارتون کهنه و با رد اب  بدون در ...نمیدونستم چی بگم به شوهرم گفتم دستشون درد نکنه و گذاشتم بالای کابینتا اصلا نمیخوام چشمم بهشون بیوفته...کاش به جاش گل میوردند یا اصلا هیچی ...احساس میکنم توهین بهم شده بیشتر از این دلم میسوزه ک یه سر سوزن کادو نداده  و مهمونمون هم نکردند ..شوهرم میگه وضعشون خوب نیست چیکار میشه کرد ..ولی وقتی میبینم برای کسی دیگ حداقل یه چیزی میگیره یا یه کادویی میده دلم میگیره ..بخدا هر عروس دیگ ای بود جنجال به پا میکرد 

‏برای اینکه کمتر آسیب ببینیدفاصله‌ها را رعایت کنید چه در رانندگی و چه در زنـدگی   

عزیزم خب پول ندارن ،جنجال برای چی ؟ 🤕

تمام عالم فدای ائمه.تویی که علیه اسامی ائمه میگی فردوسی شاعر و حماسه سرای بزرگ ایرانی رو میشناسی؟همون که نماد ادب وفرهنگ ایران هست ،میدونی اسمش چیه ؟ ابوالقاسم 🤭آره گلم فردوسی یه ایرانی اصیل هست وکل جهان ایران رو بافردوسی میشناسن اما اسمش عربیه و با اون مقامش ادعای امثال تو رو نداشت پس تربیت نداشتتو نشون نده.  تو نه تنها روشنفکر نیستی بلکه اصلا اهل تفکر هم نیستی و باعث میشی آبروی روشنفکرهای واقعی مثل آقای گاندی بره هرجای دنیا بگی به اسم روشنفکر تو مجازی علیه خدا و اعتقادات مذهبیون میگی بهت میخندن .درحدی نیستی که رو حرف خدا حرف بزنی و علیه ائمه بگی فقط خودت حقیتر میشی خدا خودش فرموده دنیارو واسه خاطر حضرت محمدو حضرت زهرا و مولاعلی و فرزندانش آفریدم آخرش هم همه چی میرسه به وارث حقیقی غدیر به حضرت مهدی.امروز هم نهضت عاشورا ادامه داره و پیروان یزیدو قاتل حضرت زهرا دارن ازشون جلو میزنن اما روسیاهی واسه زغال میمونه .خدایا شکرت که من از دشمنان ائمه و یزیدی و پیرو قاتلین و خائنین نیستم .لعنت خداوند بر تمام دشمنان ائمه و لعنت بر قاتلان آقا امام حسین . .پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله می فرماید: علی با حق و حق با علی است و از هم جدا نمی شوند تا در کنار حوض کوثر در قیامت بر من وارد شوند .حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود/ خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود/ ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه /گردنت را می شکست آنجا اگر عباس بود .
عزیزم خوب پول ندارن 🤕

پول ندارند چیزی نیارن منم انتظاری ندارم ولی دیگ چیز کهنه خیلی زشت اومد برام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خواهرشوهرمنم نه کادو داد توعروسی نه عقد ن پاگشامون کرد شوهرشم وضعش بد نیس ,تازه مراسمم میگیره دعوت نمیکنه لعنت به منکه خامش شدم واسه عقدم کلی کارت ازم گرفت واسه فک وفامیلا شوهرش ,عروسیمم باخواهرشوهراش شام خورد وبدون سلام وخداحافظی بعد شام رفت حتی پاتختی نیامد که کادو نده از هیچ بشری انقد که از این متنفرم نبودم این جزیی از کاراشه

خدایا خودت محافظ دخترنازم باش

بده به سرايدارتون يا كس ديگه جلوى چشمت نذار كه ببينيش و حرص بخورى يه بار يكى تولدم برام يه رژلب آورد جلوى همه بازش كردم ديدم استفاده شدس آبروم جلوى خونواده شوهرم رفت ولى نصفه شب كه مهمونا رفتن انداختمش تو سطل آشغال خودمو خلاص كردم حرفشم نزدم ديگه هم طرفو دعوت نكردم تولدم 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
پول ندارند چیزی نیارن منم انتظاری ندارم ولی دیگ چیز کهنه خیلی زشت اومد برام

عزیزم حتما با خودش گفته دست خالی نرم 

نگه دارش هرموقع جشن گرفت بده بخودش به یه مناسبتی بده بخودش ،حتما جشنی چیزی میگیره 

تمام عالم فدای ائمه.تویی که علیه اسامی ائمه میگی فردوسی شاعر و حماسه سرای بزرگ ایرانی رو میشناسی؟همون که نماد ادب وفرهنگ ایران هست ،میدونی اسمش چیه ؟ ابوالقاسم 🤭آره گلم فردوسی یه ایرانی اصیل هست وکل جهان ایران رو بافردوسی میشناسن اما اسمش عربیه و با اون مقامش ادعای امثال تو رو نداشت پس تربیت نداشتتو نشون نده.  تو نه تنها روشنفکر نیستی بلکه اصلا اهل تفکر هم نیستی و باعث میشی آبروی روشنفکرهای واقعی مثل آقای گاندی بره هرجای دنیا بگی به اسم روشنفکر تو مجازی علیه خدا و اعتقادات مذهبیون میگی بهت میخندن .درحدی نیستی که رو حرف خدا حرف بزنی و علیه ائمه بگی فقط خودت حقیتر میشی خدا خودش فرموده دنیارو واسه خاطر حضرت محمدو حضرت زهرا و مولاعلی و فرزندانش آفریدم آخرش هم همه چی میرسه به وارث حقیقی غدیر به حضرت مهدی.امروز هم نهضت عاشورا ادامه داره و پیروان یزیدو قاتل حضرت زهرا دارن ازشون جلو میزنن اما روسیاهی واسه زغال میمونه .خدایا شکرت که من از دشمنان ائمه و یزیدی و پیرو قاتلین و خائنین نیستم .لعنت خداوند بر تمام دشمنان ائمه و لعنت بر قاتلان آقا امام حسین . .پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله می فرماید: علی با حق و حق با علی است و از هم جدا نمی شوند تا در کنار حوض کوثر در قیامت بر من وارد شوند .حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود/ خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود/ ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه /گردنت را می شکست آنجا اگر عباس بود .
عزیزم حالا مگه نیازی به کادوی اون داشتی؟ ول کن بابا بیخیال باش، به حساب این بذار که دستش خالیه

نیازی نداشتم ولی وقتی تازه عروسی یه کادویی میبری کارتون خیس و نم کشیده دیگ زشته ...انقدرام بی پول نیستند عزیزم چون واسه بقیه کادو پول میبرند کم میبرن ولی دیگ اینجوری نمیکنن ک 

حق داری ارزش یک جعبه شیرینی باز بیشتربود

منم همینو میگم بعد فرداش منو دید گفت چیکارش کردی گفتم هیچی جا نداشتم گذاشتم تو کابینت 

عزیزم حتما با خودش گفته دست خالی نرم  نگه دارش هرموقع جشن گرفت بده بخودش به یه مناسبتی بده بخو ...

اخه من خودم روم نمیشه اینو دوباره به خودشم پس بدم ..تولد بچش نزدیکه اگ گرفت یه کادوی ارزون قیمت میگیرم واسش 

اخه من خودم روم نمیشه اینو دوباره به خودشم پس بدم ..تولد بچش نزدیکه اگ گرفت یه کادوی ارزون قیمت میگی ...

چی بگم ،بیخیال باش شخصیت خودشو نشون داده گلم  

2706