2726
عنوان

چرا اینقدر خانواده برام اضطرابه

| مشاهده متن کامل بحث + 755 بازدید | 82 پست
توخجالت میکشی ازخانوادت وگرنه دردپول نیست

نه اتفاقا اون برادرم که مغازه داره و وضعش خوبه هیچ مشکلی ندارم بیاد با اینکه از نظر فرهنگی پایینترند... کلا میگم عمو و خالمم دعوت نکردم دوست ندارم تو این وضعیت بیفتند تو زحمت کادو و لباس

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اولا کادو اجباری نیست بگو ما رسم کادو دادن نداریم حتی  ده هزارتومنم کادو دادن تشکر کن به هرحال ...

عزیزم برادر من اونقدر بی عزت نفس نیست بش بگم کادو نده. اینو بگم خورد میشه. حتی میترسم یه سکه بدم بگم اینو  بده... مرده ها بابای دو بچست

2728

اسی جون واسه عروسی منم داداشم دستش خالی بود  همه بهم طلا دادن ولی داداشم بنده خدا نتونست ولی تو مراسم اومد و منم خیلی خوشحال شدم هیچوقت هم نه شوهرم حرفی زد نه اجازه داد خانوادش متوجه بشن که مثلا چرا داداشش کادو بهش نداده ولی بعدها که وضعش اوکی شد خیلی بهمون رسید کلا منظورم‌اینه که عزیزم میدونم دلت واسه زندیگشون میسوزه و نمیخوای تو خرج و ناراحتی بیافتن ولی پیشنهادم همونه که گفتم حضورشون خیلی بهتره تا نبودنشون  

عزیز دل مادر..😔😔😔بهشت را از خدا برای تو طلب کرده بودم که روی زمین بیاورد... ولی تو آنقدر سخاوتمند بودی که قبل از تولد به دنیا به بهشت رفتی تا مرا به بهشت بکشانی..😢😢😢بی تو سخت است ...بی تو نفسم تنگ است...من را ببخش پسر مهربانم...😢😢😢دنیا برای تو و روح بزرگ تو کوچک بود..😔😔😔 روز شمار تولد تو در ۱۵ هفته و ۵ روز مانده به تولد؛برای همیشه در قلب و روح من ثابت ماند...عشقم ...ترا به بهتر از مادر سپردم😢😢😢😔😔😔😔😔😔
نه اتفاقا اون برادرم که مغازه داره و وضعش خوبه هیچ مشکلی ندارم بیاد با اینکه از نظر فرهنگی پایینترند ...

شما ی ربع سکه بخر بده مادرت .مادرت از طرف خودش بده به برادرت وبگه اینو کادو بدید صداشم در نیار پیش کسی 

نگو عروسی نیان اصلا نگو چون امکان داره دل داداشت بدجور بشکنه 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .

کار خوبی میکنی گلم که به فکر داداشاتی خیرشم میبینی اون پولو اگرم داشته باشه برا بچه کوچیکش بکنه ذوق کنه شما که میگی نیازم نداری واقعا افرین بهت خیلی خوشم اومد❤️❤️❤️🤲🤲🙏🙏🙏🙏🙏🙏

عزیزم اگه وضع مالی خودتون خوبه کلا میتونید بگید که فامیلهای خودت این همه را نیان و بعد از عروسی یه مهمونی توی اهواز بدین و فامیلهای خودت را اونجا دعوت کنی . کادو هم میتونند در حد سطح فامیل خودتون بدند همه. یا اصلا بگید مهمونیه و کادو هیچ کس نیاره. این طوری اونها هم حس نمیکنند که عروسی خواهرشون نرفتند . وقتی حالت مهمونی خودمونی باشه خرج لباس و بقیه چیزها خیلی کمتر میشه 

البته من کلا به زور عروسی گرفتم... خانواده همسرم به زور مجبورم کردند وگرنه برای همه الان عروسی زحمته

چندسالته استارتر جان 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .
من میفهمم چی‌میگی اگه فکر میکنی ناراحت نمیشن راضی‌شون کن نیان در غیر اینصورت دیگه خودشون میدونن

نه ناراحت نمیشن. من که اصلا نمیخوام مستقیم بگم چون پول زیاد باید خرج شه نیاید... جور دیگه ای باید بگه... کادو اصلا هیچی. سه چهار تومن بیشتر خرج خودش و بچه هاشه... من خیلی ناراحت میشم

عزیزم اگه وضع مالی خودتون خوبه کلا میتونید بگید که فامیلهای خودت این همه را نیان و بعد از عروسی یه م ...

قبلا مراسم داشتم تو اهواز عزیزم. همه هم بودند

اسی جون واسه عروسی منم داداشم دستش خالی بود  همه بهم طلا دادن ولی داداشم بنده خدا نتونست ولی تو ...

عزیزدلم من الان اصلا کادوشو فاکتور میگیرم... ببین خرج دو شبشون شاید بشه سه چهار میلیون... تو میگی من بگم بیاند... میتونم خرجشونو بدم من. اما خیلی داداشم میشکنه

خوب پس بگین این عروسی را واسه فامیل همسرم میگیرم و با مادرتون هماهنگ کنید هیچ کس نیاد تا برادرتون هم ...

آره خود مامانم گفت... اونا عقد اومدند که... اما ته دلمم دوست دارم باشند. یه حس دو گانه ای دارم

2706