2726
عنوان

چرا اینقدر خانواده برام اضطرابه

| مشاهده متن کامل بحث + 755 بازدید | 82 پست
خوب دارم میگم دو شب هتل سه ستاره براشون میشه یک تومن. حالا لباس و کادو و اینا که هیچی.... همه فامیل ...

اولا کادو اجباری نیست بگو ما رسم کادو دادن نداریم حتی  ده هزارتومنم کادو دادن تشکر کن به هرحال ادم فامیلشو خودش انتخاب نمیکنه اما رفتار ادما با اطرافیان شان و شخصیت خودت رو بالا میبره 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
توچی کارداری بیان یانیان دلت نمیگیره توعروسیت برادرات نباشن نکنه ناتنی هستن

خیلی فازامون متفاوت هست با هم... و عروسی کلا براشون زحمته.... عروسی تو باغ مختلط و...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نظر توست ولی من سختمه داداش راننده تاکسیم با دو بچه برام سکه بخره. بگو نیم سکه. میدونم میخره... نمیخ ...

وای این دلیل نمیشه ک توبگی نیاعروسی اصلاکاردرستی نیست واقعاغیراخلاقیه

نظر توست ولی من سختمه داداش راننده تاکسیم با دو بچه برام سکه بخره. بگو نیم سکه. میدونم میخره... نمیخ ...

یعنی اونقدر کار نکردی یه ربع سکه بخری بدی دستش بگی کادو بده 😳😳😳

2728
وای این دلیل نمیشه ک توبگی نیاعروسی اصلاکاردرستی نیست واقعاغیراخلاقیه

نمیگم نیان که... مامانم حلش میکنه

غیر اخلاقی خرج حداقل شش هفت تومن رو دست یه رانندست... 

خیلی فازامون متفاوت هست با هم... و عروسی کلا براشون زحمته.... عروسی تو باغ مختلط و...

اگه  از اومدنشون خجالت میکشی  و مشکلت اینه روی اعتماد به نفست کار کن چون یه عمر این مشکلت دنبالته 

خوب دارم میگم دو شب هتل سه ستاره براشون میشه یک تومن. حالا لباس و کادو و اینا که هیچی.... همه فامیل ...

از ته قلبت فقط براي اذيت شدن اونا ميگي؟ يا مشكلي هست اين وسط مثل اينكه حالا خانواده شوهرت پولدارن روت نميشه و اينا؟ يا حالا تفاوت فرهنگي و اينا نميدونم كدومشه، اما

عروسي شما يباره اگر براي خرج و مخارج ميگي هر خانواده ايي تو يه همچين موقعيتي متقبل ميشه هزينه هارو شده حتي قرض كنه نگران نباش، بهشون بگي نيان ناراحت ميشن پشت خودتم خالي ميشه 

كسايي كه زبان الماني بلدن يا شروع كردن به ياد گرفتن بيان تو تاپيكم رفع اشكال كنيم و با هم بخونيم 😊

به نظرم غصه نخور بهر حال خودشون میدونن چکار باید کنن .. حتما از پیش برنامه ریزی کردن واسه مراسم عروسی شما ... شما از عروسیت لذت ببر و اجازه بده اونا هم‌خوشحال باشن نمیخواد چیزی بگی

عزیز دل مادر..😔😔😔بهشت را از خدا برای تو طلب کرده بودم که روی زمین بیاورد... ولی تو آنقدر سخاوتمند بودی که قبل از تولد به دنیا به بهشت رفتی تا مرا به بهشت بکشانی..😢😢😢بی تو سخت است ...بی تو نفسم تنگ است...من را ببخش پسر مهربانم...😢😢😢دنیا برای تو و روح بزرگ تو کوچک بود..😔😔😔 روز شمار تولد تو در ۱۵ هفته و ۵ روز مانده به تولد؛برای همیشه در قلب و روح من ثابت ماند...عشقم ...ترا به بهتر از مادر سپردم😢😢😢😔😔😔😔😔😔
اگه  از اومدنشون خجالت میکشی  و مشکلت اینه روی اعتماد به نفست کار کن چون یه ...

نه اتفاقا من از اول هیچ چیز پنهونی از کسی نداشتم و کلا برام مهم نیست... اما واقعا میدونم وضعیتشون خوب نیست 

از ته قلبت فقط براي اذيت شدن اونا ميگي؟ يا مشكلي هست اين وسط مثل اينكه حالا خانواده شوهرت پولدارن رو ...

نه هیچوقت نمیگم نیاید عروسیم... مشکلم اینه که حتی دیدم بلیط هواپیما سیصد هزار تومانه.. البته یه تاکسی قدیمی داره باید بچه هاشو اونجوری بیاره. 

ولمون کن عاموتوهم دیگه عروسیت نیان ک پول ندارن ای چ حرفیه ادم عروسی خواهرش نره دیگه اینهمه کارمیکنه ...

راننده تاکسی مگه چقدر درمیاره... نه فامیل های درجه دو مثل خاله و عموم که دعوت نیستند کلا.... کلا از زحمت تراشیدن براس دیگران بیزارم.... میدونم نمیتونی بفهمیش

2706