1147
1292
عنوان

چرا اینقدر خانواده برام اضطرابه

| مشاهده متن کامل بحث + 575 بازدید | 82 پست
خیلی فازامون متفاوت هست با هم... و عروسی کلا براشون زحمته.... عروسی تو باغ مختلط و...

اگه  از اومدنشون خجالت میکشی  و مشکلت اینه روی اعتماد به نفست کار کن چون یه عمر این مشکلت دنبالته 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

خوب دارم میگم دو شب هتل سه ستاره براشون میشه یک تومن. حالا لباس و کادو و اینا که هیچی.... همه فامیل ...

از ته قلبت فقط براي اذيت شدن اونا ميگي؟ يا مشكلي هست اين وسط مثل اينكه حالا خانواده شوهرت پولدارن روت نميشه و اينا؟ يا حالا تفاوت فرهنگي و اينا نميدونم كدومشه، اما

عروسي شما يباره اگر براي خرج و مخارج ميگي هر خانواده ايي تو يه همچين موقعيتي متقبل ميشه هزينه هارو شده حتي قرض كنه نگران نباش، بهشون بگي نيان ناراحت ميشن پشت خودتم خالي ميشه 

كلمات فوق تهوع آور>> استفاده ممنوع⛔️ ١.آقايي ٢.همسري  ٣.شوشو  ٤.اسي.  ٥.دوست /ندوس ٦.خووو ٧.نميري تو /خدا نكشتت(كلمه ي معروف زن عموها شما با سن كم بكار نبريد لطفا🤢)  +من توام يا تو مني +آز (ازمايش) + سز(سزارين) و اينك پس از درخواست هاي مكرر توجه شمارو جلب ميكنم به منفور ترين كلمه>>> پري 🤦‍♀️

به نظرم غصه نخور بهر حال خودشون میدونن چکار باید کنن .. حتما از پیش برنامه ریزی کردن واسه مراسم عروسی شما ... شما از عروسیت لذت ببر و اجازه بده اونا هم‌خوشحال باشن نمیخواد چیزی بگی

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه میگن بهشت زیر پای مادران است🌹🌹🌹خدا جونم میشه خواهش کنم اون بهشتی رو که وعده دادی تو این دنیا  به من بدی ؟؟؟میخوام بزارم زیر پای بچه ام...💖💖💖
1291
اگه  از اومدنشون خجالت میکشی  و مشکلت اینه روی اعتماد به نفست کار کن چون یه ...

نه اتفاقا من از اول هیچ چیز پنهونی از کسی نداشتم و کلا برام مهم نیست... اما واقعا میدونم وضعیتشون خوب نیست 

از ته قلبت فقط براي اذيت شدن اونا ميگي؟ يا مشكلي هست اين وسط مثل اينكه حالا خانواده شوهرت پولدارن رو ...

نه هیچوقت نمیگم نیاید عروسیم... مشکلم اینه که حتی دیدم بلیط هواپیما سیصد هزار تومانه.. البته یه تاکسی قدیمی داره باید بچه هاشو اونجوری بیاره. 

ولمون کن عاموتوهم دیگه عروسیت نیان ک پول ندارن ای چ حرفیه ادم عروسی خواهرش نره دیگه اینهمه کارمیکنه ...

راننده تاکسی مگه چقدر درمیاره... نه فامیل های درجه دو مثل خاله و عموم که دعوت نیستند کلا.... کلا از زحمت تراشیدن براس دیگران بیزارم.... میدونم نمیتونی بفهمیش

1320
توخجالت میکشی ازخانوادت وگرنه دردپول نیست

نه اتفاقا اون برادرم که مغازه داره و وضعش خوبه هیچ مشکلی ندارم بیاد با اینکه از نظر فرهنگی پایینترند... کلا میگم عمو و خالمم دعوت نکردم دوست ندارم تو این وضعیت بیفتند تو زحمت کادو و لباس

اولا کادو اجباری نیست بگو ما رسم کادو دادن نداریم حتی  ده هزارتومنم کادو دادن تشکر کن به هرحال ...

عزیزم برادر من اونقدر بی عزت نفس نیست بش بگم کادو نده. اینو بگم خورد میشه. حتی میترسم یه سکه بدم بگم اینو  بده... مرده ها بابای دو بچست

اسی جون واسه عروسی منم داداشم دستش خالی بود  همه بهم طلا دادن ولی داداشم بنده خدا نتونست ولی تو مراسم اومد و منم خیلی خوشحال شدم هیچوقت هم نه شوهرم حرفی زد نه اجازه داد خانوادش متوجه بشن که مثلا چرا داداشش کادو بهش نداده ولی بعدها که وضعش اوکی شد خیلی بهمون رسید کلا منظورم‌اینه که عزیزم میدونم دلت واسه زندیگشون میسوزه و نمیخوای تو خرج و ناراحتی بیافتن ولی پیشنهادم همونه که گفتم حضورشون خیلی بهتره تا نبودنشون  

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه میگن بهشت زیر پای مادران است🌹🌹🌹خدا جونم میشه خواهش کنم اون بهشتی رو که وعده دادی تو این دنیا  به من بدی ؟؟؟میخوام بزارم زیر پای بچه ام...💖💖💖
1264
نه اتفاقا اون برادرم که مغازه داره و وضعش خوبه هیچ مشکلی ندارم بیاد با اینکه از نظر فرهنگی پایینترند ...

شما ی ربع سکه بخر بده مادرت .مادرت از طرف خودش بده به برادرت وبگه اینو کادو بدید صداشم در نیار پیش کسی 

نگو عروسی نیان اصلا نگو چون امکان داره دل داداشت بدجور بشکنه 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .

کار خوبی میکنی گلم که به فکر داداشاتی خیرشم میبینی اون پولو اگرم داشته باشه برا بچه کوچیکش بکنه ذوق کنه شما که میگی نیازم نداری واقعا افرین بهت خیلی خوشم اومد❤️❤️❤️🤲🤲🙏🙏🙏🙏🙏🙏

عزیزم اگه وضع مالی خودتون خوبه کلا میتونید بگید که فامیلهای خودت این همه را نیان و بعد از عروسی یه مهمونی توی اهواز بدین و فامیلهای خودت را اونجا دعوت کنی . کادو هم میتونند در حد سطح فامیل خودتون بدند همه. یا اصلا بگید مهمونیه و کادو هیچ کس نیاره. این طوری اونها هم حس نمیکنند که عروسی خواهرشون نرفتند . وقتی حالت مهمونی خودمونی باشه خرج لباس و بقیه چیزها خیلی کمتر میشه 

البته من کلا به زور عروسی گرفتم... خانواده همسرم به زور مجبورم کردند وگرنه برای همه الان عروسی زحمته

چندسالته استارتر جان 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .
من میفهمم چی‌میگی اگه فکر میکنی ناراحت نمیشن راضی‌شون کن نیان در غیر اینصورت دیگه خودشون میدونن

نه ناراحت نمیشن. من که اصلا نمیخوام مستقیم بگم چون پول زیاد باید خرج شه نیاید... جور دیگه ای باید بگه... کادو اصلا هیچی. سه چهار تومن بیشتر خرج خودش و بچه هاشه... من خیلی ناراحت میشم

1311